10 suurepärases vormis meesstaari, kes jagavad enda trenninippe ka fännidega


10 suurepärases vormis meesstaari, kes jagavad enda trenninippe ka fännidega
LihasedUnspalsh.com

Lihtne on vaadata tippvormis Hollywoodi tähti ja teha pealiskaudne järeldus, et nad on heas vormis sellepärast, et neil on nii palju raha, mistõttu nad saavad teha trenni nii palju kui soovivad. Heas vormis olemine on justkui nende töö. Kuid tegelikult on olukord vastupidine- pikad päevad võtetel, promoüritused, lennujaamades ja lennukites ajaveetmine, sest USA vahemaad ei ole Eestiga võrreldavad. Reaalsus on see, et kui kuulsused soovivad vormis olla, peavad nad teadlikult tegema päevas ruumi, et lihaseid toonuses hoida. Täpselt nii nagu kõigil teistel inimestel, jääb ka neile 24 tundi ööpäevas natuke väheseks, et toimetustega hakkama saada.

Need staarid, kes leiavad selleks aega, ei võta mitte ainult sellest maksimaalset, vaid nad jagavad ka enda treeninguid fännidega, postitades Instagramis pilte ja videolõike enda treeningutelt. Kontode peamine eesmärk on loomulikult promoda uusi filme, kuid sinna vahele postitavad nad ka hetki enda aktiivsest elust ja treeningutest. Nii näevad austajad seda, et ka kuulsused peavad hea keha nimel vaeva nägema, kui saavad ka ise inspiratsiooni ja trenninippe. Siin on kümme, kelle tegemistel maksaks silm peal hoida.

1. Dwayne „the Rock” Johnson

Hollywoodi nõutuim ja enim teeniv näitleja leiab vaevu aega, et magada, kuid võimalust jõusaalis rassida ta vahele ei jäta. The Rock kasutab enda Instagrami kontot loomulikult ka selleks, et promoda oma uusi filme, kuid lisaks demonstreerib ta enda treeninguid riputades üles nii pilte, kui ka videolõike. Tema lemmik treeningvahenditesse kuuluvad lisaks jõusaalisisustusele ka combat köied ja traktori rehvid.

Seotud lood:

2. Vin Diesel

„Kiirete ja vihaste” staaril on Instagramis tohutu jälgijaskond ja pole ime, et ta enda jõusaali saavutustest ja rutiinidest fännidele pidevalt teada annab. Vin Dieseli sarnane staar peab pidama ranget trennirežiimi, kuna tugev vormis keha on tema madala bassi kõrval peamine kaubamärk. Kõige efektiivsemaks, kuid samas nõudlikumaks harjutuseks peab staar kettaga kehasirutusi (mida ka videos näha), mis algajale kindlasti üle jõu käivad ja kaabeltrenažööriga õlgade treenimist.

3. Jason Statham

„Transporteri” ja „Furios 7” staar on nii karmi olekuga, et võiks mängida nii filmi positiivset kangelast, kui ka kurjamit. Instagramis jagab ta enda treeninguid, kus saab näha lõuatõmbeid, poksikoti tuuseldamist, erinevaid plankimise variatsioone, kätekõverdusi ja kickboxi rutiine.

4. Kevin Hart

Maailma kõige suurema egoga üks maailma lühemaid koomikuid ei ole võimas mitte ainult filmides ja laval nalja rebides, vaid ka treeningsaalis rauda rebides. Ta on väga heas vormis ja ta vastupidavus võimaldab tal maratone joosta. Kõigest sellest pajatab ta ka enda Instagrami kontol, kus ta armastab klassika juurde jääda – intensiivsed köie harjutused, kükid, varahommikused jõusaali sessioonid, pikad jooksud, sangpommi treeningud, hantlite harjutused.

5. Henry Cavill
Kui sa pole ammu kinos käinud, siis sa ehk ei teagi seda nime. Kuid väga heas vormis mees on USAs suur tegija, sest on tänane Supermani osatäitja. Seda nii filmis „Man of Steel” kui ka „Batman v. Superman”. Just Supermani roll eeldas head vormi ja tugevaid lihaseid. Briti näitleja võtab trennisaalis toimuvat ülima tõsidusega ja jagab enda rassimist ka teistega. Kangiga kükid, sangpommi rutiinid, võitlustreening, trenn köitega – kõigest sellest saab osa ka ta Instagrami jälgides.

When Superman training, use your mind, you must. #Yoda #UseTheForce #SupermanTraining #JusticeLeague #Superman

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on