18 asja, mida naised meeste puhul taluvad, aga mida mehed naiste juures silmaotsaski ei kannataks

 (49)
18 asja, mida naised meeste puhul taluvad, aga mida mehed naiste juures silmaotsaski ei kannataks
Photo by Aral Tasher on Unsplash

Naised on NII PALJU kannatlikumad kui mehed. Me andestame, laseme minna, vaatame läbi sõrmede ja unustame, sest teame, et elu ei ole alati lilleline. Aga me oleme kindlad, et mehed ei oleks küll nõus sellega, kui naised hakkaks suhetes käituma nagu mehed. Kuidas on, kutid, kas oleksite nõus andestama meile need 18 päris nõmedat ja väga levinud meeste käitumisviisi, millega meie teie puhul lepime?

1. Pidevalt ninapidi telefonis olemine

Ilmselgelt on nutitelefon nii lummav, et seda ei ole isegi õhtusöögi ajaks võimalik käest panna.

2. Valikuline kuulmine

Mitu korda tuleb ühte lauset korrata enne, kui mees suudab tähelepanu piisavalt kokku koondada, et jutule keskenduma hakata?

3. Ülim laiskus või segadus

Meil kõigil on hetki, kui ei viitsi oma musta pesu kohe masinasse panna, aga päriselt — mis värk nende sokkide ja särkide mööda elamist laiali loopimisega on? Miks on laud pidevalt puru ja õunasüdameid täis, kuigi prügikast on kahe sammu kaugusel?

4. Eeldamine, et küll naine koristab

Naised teevad täpselt sama palju tööd ja teenivad palka, aga millegipärast eeldavad mehed, et sel ajal, kui nemad pärast tööd telekat vaatavad ja lõõgastuvad, koristab naine maja ja valmistab õhtusöögi. Me ei ela enam kiviajas.

Seotud lood:

5. Kompromissidest keeldumine

Suhtes ei ole kunagi võimalik ALATI saada seda, mida sina tahad. Aga millegipärast on alati naine see, kes oma soovid kõrvale heidab ning alla annab.

6. Romantika puudumine

Kui suhtes on mingigi romantikakübe järele jäänud, siis on selge, kelle initsiatiivil see tuleb — ikka on naine see, kes pingutab, teeb väikseid armsaid žeste nagu kohvi voodisse või üllatab kinopiletitega.

7. Külmetusega hakkama saamatus

Kui naine jääb haigeks, võtab ta rohtu ja läheb tööle. Kui mees jääb haigeks, on ta kodus pikali, kutsub kiirabi ja käitub nagu ta viimne tund oleks käes.

8. Valetamine

Selle asemel, et rääkida asi ausalt ära, leiutavad mehed mingeid imelikke ja lollakaid valesid, mis tekitavad hoopis suurema probleemi.

9. Õhtuks topeltplaanide tegemine

Väga närvi ajab, kui õhtuks on ostetud teatripiletid, aga partner teatab viimasel minutil, et tal on hoopis teised plaanid juba ammu tehtud. Erakordselt nõme on see veel siis, kui oled ammu kallimale rääkinud, kui tähtis see teatriskäik sinu jaoks on.

10. Partneri murede naeruvääristamine

Päris nõme, kui muredesse suhtutakse nagu need oleks tühiasjad.

11. Hellustest hoidumine

Loogiline, et avalik amelemine ei meeldi kellelegi, aga käest kinni hoidmine?! Või kodus diivanil kaisutamine? Kui need ka ära jäävad, on asi ikka kurjasti.

12. Ainult saamine, mitte andmine

Sa ei saa olla ainult saaja osas. Midagi pead ikka vastu ka andma.

13. Liiga pikad lahusolekud

Oma aega on kõigile vaja, aga kui sa oma teisest poolest ikka nädal aega midagi ei kuule ja isegi sõnumit ei saa… ?!

14. Sõnumitele viivitusega vastamine

Kui oled tööl, siis jah on mõistetav, et ei saa sekundipealt vastu kirjutada, kuid kui sa oled aktiivselt tegev kõikidel sotsmeediaplatvormidel ja lihtsalt “unustad” kallimale vastata, siis on see päris nõme.

15. Ebaausalt vaidlemine

Selle asemel, et tunnistada oma eksimust, keeravad mehed tihti vaidluse ümber nii, et süü langeb hoopis naisele. Sellepärast naised ei viitsigi pikalt jaurata, nad teavad, et sel lihtsalt ei ole mingit mõtet.

16. Plaanide tegemisest hoidumine

Mõlemad peaksid pingutama selle nimel, et koos oleks tore olla. Kogu vastutus kohtingute ja tegevuste eest ei saa lasuda ainult ühel inimesel.

17. Oma halbade omaduste eiramine

Sulle on öeldud, et mingi su omadus või tegevus on häiriv ja käib pinda ja sa jätkad seda hoolimata sellest, et sa tead, kui väga see partnerit häirib.

18. Sõprade esikohale seadmine

Sõbrad ongi väga olulised, aga mitte kõige olulisemad. Ja kindlasti mitte nii olulised, et neid saaks alati kasutada vabandusena, kui on vaja perekondlikest kohustustest kõrvale hiilida.

Allikas: YourTango