7 põhjust, miks paljud naised eelistavad pigem üle- kui alakaalus mehi

 (59)
7 põhjust, miks paljud naised eelistavad pigem üle- kui alakaalus mehi
Shutterstock

Olgu sul paar kilo keskmisest üle, või ilmub uksest sinu kõht ja alles sekund hiljem ka sina ise, siis tegelikult on päris palju naisi, kes eelistavad kribudele meestele mehi, kel kaalu rohkem. Paljud naised väidavad, et suured mehed suudavad neid end hästi tundma panna ja seda nii voodis, kui sellest väljas. Lisaks olla nad paremad armukesed. Isegi teadus kinnitab seda. Jätame siinkohal normaalkaalus mehed arutlusest välja ja räägime meestest, kes on ülekaalus, versus alakaalus ja need trennihundid, kes karmi tööga enda rasvaprotsenti all hoiavad. Aga kohe lähemalt:

1. Naised ei häbene enda alasti keha suurte meeste ees

Naised on pideva surve all, et nad peavad välja nägema nagu nälginud modellid moelaval. Seda nii riietatuna kui alasti. Kui mehe kinnisideeks ei ole kuuspakk enda kõhul ja rasvaprotsent, mis on maalam kui Alma piimas, siis on nad ka naise keha vastu leplikumad ja armastavad seda sellisena nagu see on. See tähendab, et naised tunnevad alasti olles mugavamalt ja soovivad enda suure mehe seltsis riieteta rohkem aega veeta.

2. Suuremate meeste seltsis on sageli lõbusam

Kui sind ei ole õnnistatud imepäraste geenidega, võib täiusliku keha säilitamine tähendada täiskohaga töökohta. Kui sa kulutad poole oma ajast meeleheitlikult trennis rassides ja teise poole ajast toitu ettevalmistades, pole sul kaaslase jaoks eriti palju kvaliteetaega. Lisaks oled sa tõenäoliselt kogu aeg veidi näljane ja seega tavapärasest närvilisem.

3. Ühised eined on lõbusamad

Naised soovivad meestega enda elusid jagada, mis tähendab, et nad soovivad jagada ka enda pitsat ja Britta kooki, mis nad koju ostsid. Juurikatega kanafilee ei ole paljude naiste arusaam mõnusast toidust ja nad tunnevad ennast ebamugavalt, kui sa vaatad pettunult nende pastat kausis või tiramisu lõiku, kui sa ise samal ajal käharkapsast järad.