Bugatti uus jalgratas maksab rohkem kui BMW X5

 (36)

Prantsusmaa luksusautode tootja Bugatti on ühendanud jõud jalgratta disainifirma PG-ga ja koostöös tuuakse turule süsinikkiust raamiga jalgratas. Kaks firmat on varemgi koostööd teinud, kui PG (Pimp Garage) disainis Bugattile 39000 eurot maksva jalgratta.

Ratas hakkab kaaluma viis kilo, sest tootja valmistab süsinikkiust kõik osad, mis võimalik. Rääkides hinnast, siis seda lähimas rattapoest endale soetada ei saa ja ka rahakott sunnib valima, kas osta endale korter, või jalgratas, sest ratta hinnaks saab olema 50 000-90 000 eurot. Kuid rattaga on võimalik tootmisel kaasarääkida, et saada kõik soovitavad lisad, seega 90 000 ei ole kivisse raiutud ja olenevalt soovidest, võib see number oluliselt kasvada. Kuid see pole oluline, sest vaevalt hakkab keegi selle ratta ostuks sente kokku lugema, vaid need, kes üldse peavad oma raha ja pangaseisu üle pidevalt muret tundma, ei osta seda ratast endale kunagi.

Kuid soovijad peavad kiirelt otsustama, sest välja lastakse vaid 667 ratast ja kolmandik neist on juba eelmüügi kaudu omanikud leidnud.Peamiste klientidena nähakse inimesi, kes ostavad endale Bugatti Chiron superauto, mis tühjendab pangakontot 2,5 miljoni euro võrra. Kui ka siin veel ei piisa, siis alati on võimalik endale soetada ka üks Bugatti jahtidest, mida saab osta vaid 66 inimest maailmas.