Igasugused mehed ikka naistele peale ei lähe! Need on 6 olulist omadust, mida naised oma partneri juures näha tahavad

 (43)
Igasugused mehed ikka naistele peale ei lähe! Need on 6 olulist omadust, mida naised oma partneri juures näha tahavad
Foto: Unsplash

Häid mehi on raske leida ja kui kahtled, kas keegi on su aega väärt, siis on väga tõenäoline, et tegelikult sa juba tead vastust sellele küsimusele.

Me kõik kohtume elu jooksul väga paljude inimestega, aga seda ühte ja õiget enda kõrvale leida ei ole nii lihtne. Kui kohtasid meest, kes võiks seda kohta väärida, siis mõtle läbi, kas need omadused iseloomustavad ka teda:

1. Pühendumine

Head mehed on valmis pühenduma 100%. Nad pühenduvad viisil, kuidas keegi teine ei ole valmis sulle pühenduma ja sa ei pea selles kunagi kahtlema. Nad ei reeda sind ja sa võid selles kindel olla.

2. Kannatlikkus

Head mehed on sinu ja ka teiste inimestega kannatlikud. Nad ei lähe paanikasse ega reageeri üle. Nad istuvad rahulikult ja räägivad võimalikud probleemid läbi.

3. Ausus

Head mehed on oma partneritega avameelsed ja ausad. Nad ei valeta ega püüa sinu eest informatsiooni varjata.

4. Kirg

Head mehed on ka kirglikud mehed. Nad suhtuvad kirega kõigesse, mis nad ette võtavad ja ka inimestesse, kes nende elus on. Nad annavad endast kõik, et kirg ei kaoks.

5. Isiklik stabiilsus

Heade meestega käib kaasas ka stabiilsus. Neil on väärtused paigas ja nad ei murdu. Aga sa pead kindlaks tegema, kas tema väärtused sobituvad ikka sinu omadega, sest sel on suhtes suur roll.

Seotud lood:

6. Respekt

Head mehed suhtuvad lugupidavalt inimestesse, kes neid ümbritsevad. Nad austavad sind ja annavad sulle vajadusel ruumi.

Allikas: Awareness Act