Isadepäeva AUHINNAMÄNG: kirjuta oma lahedamatest hetkedest isaga!

 (4)
Auhind The Body Shopilt!
Isadepäeva AUHINNAMÄNG: kirjuta oma lahedamatest hetkedest isaga!
Scanpix

Isadepäev on juba tuleval pühapäeval! Naistekas ja The Body Shop korraldavad selle tähistamiseks jutuvõistluse, kus palume teil kirjutada oma toredamatest, meeldejäävamatest, õpetlikematest ja mõnusamatest hetkedest oma isaga. Meenutage mõnusaid kalalkäike, ühiseid jalutuskäike metsas, saunaõhtuid ja salajasi tegemisi, millest keegi teine peale teie kahe teada ei tohtinud.

Saatke oma lugu aadressile naistekas@delfi.ee. Teie kirju ootame 8. novembrini, et võitja jõuaks reedel oma auhinnale järele tulla ja pühapäeval isa The Body Shopi kinkekomplektiga üllatada!

Auhinnaks on seekord kinkekomplekt kolmest tootest:

For Men Maca Root näopuhastusgeel
Seebivaba näopesugeel igapäevaseks puhastuseks. Sisaldab energiat andvat mugulkressi, mentooli, A-, B- ja C-vitamiine ning Koostööleppe Programmi parapähkliõli.

For Men Maca Root energiat andev kaitsekreem
Energiat andev igapäevane niisutaja, mis aitab hoida ära naha kuivamist. Sisaldab energiat andvat mugulkressi ning Koostööleppe Programmi aaloed.

For Men Maca Root silmaümbrusseerum
Värskendav ja kergesti imenduv seerum, mis elustab ja niisutab koheselt silmaümbruse õrna nahka. Sisaldab maca root'i Peruust, e-vitamiini, avokaadoõli, pantenooli ja Koostööleppe Programmi parapähkli õli.