Kas julged vaadata? Mehed paljastavad, millised omadused muudavad naise "igavaks"

 (17)
Kas julged vaadata? Mehed paljastavad, millised omadused muudavad naise "igavaks"
Foto: Shutterstock

Mis teha, esimene kohting võib öelda inimese kohta palju ja jääda seetõttu ka viimaseks. Siin on põhjused, miks mehed ei viitsi naist enam välja kutsuda.

Ta ei seksi esimesel kohtingul

“Kui ma meeldin naisele, siis on eriti totter, et ta peab kinni mingist esimesel-kohtingul-ei-roni-voodisse reeglist.“

Tal pole ühtegi huvitavat lugu

“Muidugi võime rääkida veidi filmimaailmas toimuvast, kuid tegelikult ei vii see kuhugi. Palju põnevam on kuulata totraid, naljakaid või nukraid lugusid naise enda elust.”

Ta räägib ainult endast“

“See on igati tore, et pead endast lugu, kuid palun ära räägi 40 minutit järjest iseendast. Usu, see tapab igasuguse soovi edasi vestelda.“

Tal on ääretult igavad vastused

“Nii lahe on suhelda päevad läbi enda uue silmarõõmuga. Mis sellest, et sõnumi teel! Kui aga iga sõnum koosneb maksimum kolmest sõnast, pole sellise inimesega midagi peale hakata. Rohkem fantaasiat!”

Telefon on ta parim sõber

“See ei tohiks tulla vast üllatusena, aga Facebook ja Instagram ei ole elu. Kui naine ei suuda väljaspool sotsiaalvõrgustikke midagi põnevat ette võtta, siis jääb asi katki."

Seotud lood:

Ta kubiseb negatiivsusest

"Elu pole hädaorg, kuigi nii mõnelegi võib see nii tunduda. Kui naine ei suuda juba esimesel kohtingul millestki positiivselt rääkida, siis kuidas peaks see suhte edenedes õnnestuma?"

Allikas: Your Tango