Kasulikud nipid meestele: käitu nii ja oled oma naisele kordades paremaks abikaasaks

 (6)
Kasulikud nipid meestele: käitu nii ja oled oma naisele kordades paremaks abikaasaks
Foto: Hermes Rivera/Unsplash

Soovid olla parem abikaasa? Noh, esimene samm ongi selle soovi teadvustamine. Parimad abielud on ju ikka need, kus mõlemad osapooled pingutavad ja ei märka mitte ainult iseenda vigu, vaid oskavad neid ka parandada. Teiste sõnadega: näe vaeva, tee tööd ja siis tuleb ka armastus. Aga kust alustada? Ka need üheksa pisiasja muudavad su abielu palju õnnelikumaks.

1. Pane telefon käest ja suhtle oma kallimaga. Vaata talle silma, räägi temaga ja ole inimene.

2. Ole teadlik, millist energiat sa kodus kiirgad.

3. Pinguta ka emotsionaalselt ehk mõtle oma abikaasaga koos, kas kõik asjad ikka said tehtud ja mis vajab veel tegemist. Teiste sõnadega: võta osa koormust enda kanda.

4. Sea positiivsed emotsioonid prioriteediks ka siis, kui suhe on juba aastaid kestnud ehk näe vaeva, et oma abikaasat õnnelikuks teha.

5. Näita talle, kui väga sa teda ja tema soove hindad. Kõige lihtsam on seda lihtsalt öelda.

6. Õpi võtma aega maha ehk kui sul on vaja minutit, et oma tunded paika seda, siis lihtsalt tee seda.

7. Kasuta tülide ajal “mina” argumente ja ära süüdista kõiges teda.

8. Sellest, et ütled lihtsalt “aitäh”, alati ei piisa. Vahel tasuks mõelda, kui hea tunde mõni tema tegu sinus päriselt tekitas ja seda siis ka talle öelda.

9. Flirdi rohkem, sest kõige õnnelikumad on ikka need abielud, kus inimesed tuletavad teineteisele iga päev meelde, kui väga nad teineteist armastavad, austavad ja kui lõbus neil koos on.

Allikas: Fatherly