Küsitluse tulemused: Missuguseid väikseid üllatusi naised meestelt enim ootavad?

 (16)
Küsitluse tulemused: Missuguseid väikseid üllatusi naised meestelt enim ootavad?
Shutterstock

Naised on erilised olevused. Nad juba kümneid tuhandeid aastaid mehega koos elanud, aga mida aega edasi, seda vähem neid mehed mõistavad. Võiks arvata, et kui me suudame saata inimese kuule, kloonida lammast ja teada, et maakera on ümmargune (või lapik.. emb-kumb), siis kui raske saab olla mõista naist. Aga näe, ei ole see nii lihtne asi ühti. Selleks lõime näoraamatusse grupi „Homme naised”, kus me neilt siis aeg-ajalt elulisi küsimusi küsime. Tänaseks on vastajaid seal juba 4000 ning nad on meie teekonnal aktiivselt abis, et mõista erinevais asjus naiste seisukohti.

Sageli oleme me kuulnud, et suhe jookseb karile, sest inimesed kasvavad lahku, ei pööra üksteisele tähelepanu ja hall rutiin mässib meid enda mugavasse haardesse. Kuid igasugune suhe, on see töö-alane või romantiline, vajab mingil määral vaeva. Naised tunnistavad isegi, et väikesed asjad on need, mis on olulised. Ei peagi igal aastal enda vandeid 500 inimese ees Taukari saatel uuendama, aga kui mees aeg-ajalt lihtsalt teeks midagi, mis naises hea tunde tekitab, siis sellest täitsa piisab. Kuid, mis on need väikesed asjad, mida naised ootaksid? Kellelt me seda veel küsiksime, kui mitte naistelt ja toome välja kõige populaarsemad vastused.

1. Kõige parem, mis sa teha saad, on organiseerida nädalavahetus, kus naisel ei ole kohustusi, vaid ta võib lihtsalt vooluga kaasa minna. See tähendab, et sul oleks planeeritud, kuhu te lähete ja mida te teete. Lastel on hoidja ja naabrinaine toidab kassi. Ehk sina hoolitseksid, et tuleks muretu nädalavahetus. Kuid siin tulebki natuke kaugemale pingutada, kui hotell kinni panna – planeeri kogu aeg. Kui sa lähed temaga teise linna, lähete hotelli ja sa tead, et su naine ei tahagi muud kui seksi ja toateenindust, siis võib olla toa broneerimisest piisaks. Kui sa tead, et võiks soovida ka midagi teha, siis mõtle see enne läbi. Selliseid üllatusi ei tule teha tihti, aga see on hea viis argirutiin maha raputada ja leek taas lõkkele ärgitada.

Seotud lood:

2. Kuid tegelikult on naised rõõmsad ka lihtsalt selle üle, kui sa naisele üle ukse tulles ei annaks mitte poekoti, vaid ootamatu lillekimbu, kallistad ja tänad, et ta just selline on nagu ta on. See on miski, mida naised vajavad – tunnustust. Nii nagu meiegi, mehed. Kui see on suhtes jäänud tahaplaanile, siis oleks aeg see tagasi tuua. Mõtle hetkeks läbi lihtsalt, mis ta lemmiklilled on. Kuidas teada saada, mis need on? Küsi talt. See võib abiks olla küll.

3. Kuid kas te teate, mis on kõige maitsvam toit? See, mille on sulle valmistanud sinu armsaim inimene. Kui sinu kallim teeb sulle toidu ja see juhtub olema ka maitsev, siis see nauding on mitmekordne. Rõõmusta enda naist õhtusöögiga. Isegi, kui see on lihtsalt mõni lihtne retsept, mille puhul sa tead, et see su naisele maitseb. Armastus käib kõhu kaudu.

4. Kui sa nädalavahetustel ärkad ja kuuled laste rõõmsaid kilkeid, astud elutuppa, kus nad sind rõõmsalt vastu võtavad ja sind tervitab mõnus kohvilõhn, mille su naine valmis on teinud, siis on ju mõnus? Ka naine arvab, et see võiks mõnus olla. Ta küll ei tea, aga miskipärast on ta endale pähe võtnud, et väljamagamine võiks olla miski, mida ta endale aeg-ajalt lubada sooviks. Paku siis talle seda. Kui üks nädalavahetus ärkab tema lastega, siis paku, et sina teed seda järgmisel. Aga kui lapsed tahavad midagi ja naine magab? Siis tegele sellega ise. Või anna neile pulgakomm. See teeb sama välja.

5. Oled sa näinud romantilisi naistefilme, kus mehed naistele erinevaid üllatusi valmistavad? Üks üllatus võib olla näiteks see, et sa paned lõunaks valmis piknikukorvi ja sa teatad talle tund aega ette, et ärgu lõunaplaane tehku. Juba sellest teatamise hetkest on su naise tuju parem. Isegi enne, kui ta seda korvi näeb. Pidage kahekesi piknik kontori taga muruplatsil, või läheduses pargis. See on midagi uut. Midagi teistsugust, mida su naine kindlasti hinnata oskab.

Need on ideed naiste poolt, kas sa nendega ka midagi peale hakkad, on sinu enda teha. Hea on see, et sa ei pea jalgratast leiutama ja loodetavasti sai siit nii mõnigi endale idee, kui ta tunneb, et suhe on hakanud jahenemise märke näitama. Edu!