Lugeja soovitab huvitavat nõksu, mida kasutades saaks mees kiiresti naise jäägitu tähelepanu tagasi

 (6)
Lugeja soovitab huvitavat nõksu, mida kasutades saaks mees kiiresti naise jäägitu tähelepanu tagasi
Foto: Pexels

Hiljuti avaldasime loo, kus üks 41aastane mees kurtis, et naine pole nõus enam teda voodis rahuldama, aga mees ei mõista, miks. Kommentaarides avaldab üks Naisteka lugeja nipi, mida järgides peaks naine kiiresti hakkama uuesti mehele tähelepanu pöörama.

“Sa (mees) oled teinud midagi, mis on madaldanud naise tõmmet su vastu. See võib olla lasiaks jäämine, tuim teleka vahtmine, enese eest mitte-hoolitsemine vm ehk ühesõnaga su elus puudub miski “see”, mis paneb sind tegutsema, eesmärk või unistus või uus äriidee vm.

Mida rohkem sa naist üritad rahuldada, seda enam ta eemale tõmbub (nagu kassid). Mu soovitus on see — võta endale mingi eesmärk või uus hobi ja hakka sellega tegelema. Ja tegele sellega nii palju, et sul naise jaoks aega ei jää ja naine peab hakkama võistlema ajaliselt sinu uue hobiga.

Ehk naine jääb teiseks ja sinu hobi on esimene, alati. Natuke aega seda ja siis naisel taastub tõmme su vastu, sest sul on nüüd oma eesmärk, plaan, kuhu pürgid ja see on naistele väga atraktiivne.”