Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Mees, kas tunned end ära? On 7 mehetüüpi, kellest naised kõige enam fantaseerivad

 (22)
Mees, kas tunned end ära? On 7 mehetüüpi, kellest naised kõige enam fantaseerivad
Foto: Shutterstock

Suhtes mehed, ärge nüüd solvuge, aga peaaegu kõik naised unistavad isegi teiega koos olles vahel kellestki teisest. See ei pea olema spetsiifiline mees, ta võib olla ka lihtsalt kindel mehetüüp.

Millegipärast on järgnevad seitse mehetüüpi võtnud sisse kindla koha naiste (seksuaal)fantaasiates. Aga mehed, olge mureta — teil on alati võimalus magamistoas etendada seksikat rollimängu ja olla näiliselt mõneks õhtuks keegi teine. Põnev, kas pole?

Rokkstaar: kõik naised unistavad salamisi “pahadest poistest” ja keegi muu ei esinda seda valdkonda paremini kui rokkar.

Ehitaja: naistele meeldib, kui mees oskab oma kätega ise midagi valmis teha. Võib ju mõelda, et kui mehel on ehitusplatsil kuldsed käed, ei jää oskustest vajaka ka voodis…

Mees vormis: politseivorm, sõjaväevorm, miski on neis vormides, et naised lausa hulluvad. Manad veel ette karmi ilme ja oi-oi, mis kõik lahti läheb.

Aktsendiga välismaalane: eriti kuuma õhustiku saab mees luua, kui viib end veini mõne muu kultuuriga kurssi ja kokkab õhtusöögi välisriigi rahvusroaga. Mis saaks olla parem eelmäng?

Arst: kui mehed unistavad seksikast medõest, siis naised kuumast arstist.

Õpetaja: on naisi, kes tahavad vahel tunda end ulaka koolitüdrukuna, kelle kodutöö on meelega tegemata jäänud ning kes vajavad enda distsiplineerimiseks autoriteetset meest.

Seotud lood:

Seikleja: ka tavalisest kontoritöötajast võib saada tõeline seikleja. Räägi naisele, millised mäed sa oled vallutanud ja kus kaugetel maadel surfanud ja näita, et oled tõeline seiklejahing ka voodis.

Allikas: YourTango