Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Mees, kui tahad kogeda pikemat erektsiooni, pead oma menüüst SELLE välja jätma

 (140)
Mees, kui tahad kogeda pikemat erektsiooni, pead oma menüüst SELLE välja jätma
Foto: Shutterstock

See võib paljude meeste jaoks tunduda šokina, aga hiljuti tehtud uuringust selgub, et mehed, kes ei söö liha, peavad voodis ikka väga palju kauem vastu kui mehed, kes söövad pidevalt liha, vahendab The Sun.

Hiljuti linastus Netflixis dokumentaal "Game Changers", kus mitmed taimetoitlasest sporditähed, näiteks Lewis Hamilton, ja näitlejad, näiteks Arnold Schwarzenegger, rääkisid oma elustiilist ja toitumisest, kus nad ei tarbi liha.

Dokumentaal keskendus taimetoitluse selgitamisele ja näitas, mis mõju on sellisel toidul tippsportalse verele ja sportlikele saavutustele võistlustel ja treeningul.

Sportlaste seas viidi läbi uuring. Kolmele sportlasele anti ühel õhtul õhtusöögiks lihaga burrito ja teisel õhtul köögiviljadega burrito. Ööseks pandi nende peenise ümber rõngas, mis pidi salvestama kõik korrad, kui nende peenis öö jooksul erekteerus.

Uuringust selgus, et teisel ööl kestis meeste erektsioon lausa 477% kauem kui ööl enne seda.

Ehkki see pole veel täielikult teaduslikku tõestust saanud, on see uuringu tulemus hämmastav.

Dokumentaali produtsent James Wilkes ütles, et see peaks avama nende inimese silmad, kes muidu suhtuvad taimetoitu ja veganlusse skeptiliselt.

Seotud lood:

"Arvatakse, et inimesed, kes toituvad taimselt, on puukallistajatest hipid. Selles pole midagi halba, aga on ka teistusuguseid taimetoitlastest inimesi."

Allikas: The Sun