Meestele: naised vajavad kiitust iga päev!

 (23)
Meestele: naised vajavad kiitust iga päev!
Scanpix

Mehed arenevad väljakutse, naised aga kiituse kaudu. Mees peab avaldama naisele tunnustust varjamatult ja tundeliselt. Kiida teda sundimatult.

Mehed arenevad väljakutsetes. Poisina panevad teised omasugused sind sinu inspireerimiseks proovile: “Veame kihla, et sa ei suuda üle aia hüpata.” Sõjaväes sõimatakse sind armetuks sitakotiks ning selline solvang paneb sind kõige paremini tegutsema. Mehelikkus sunnib sind teistele, sealhulgas ka oma naisele, väljakutseid esitama, et nad seeläbi täiustuksid ja areneksid.

Naises areneb väljakutsete kaudu üksnes mehelik pool. Naiselik pool püüdleb toe ja kiituse poole. Öeldes “Mulle meeldib su keha”, innustad teda rohkem trenni tegema, kui parastades ” Loodan, et sa ei võta enam kaalus juurde”.

Kiites naise üht omadust, muutub see veelgi paremaks. Olgugi et mõlema lausega väljendad soovi näha naist naeratamas, ära ütle “Sa oled nii inetu, kui kulmu kortsutad”, vaid “Sa oled naeratades nii ilus”. Naisega rääkides on alati parem öelda, et klaas on pooltäis, mitte pooltühi.

Kiitus toidab sõna otseses mõttes naiselikke omadusi. Kui tahad, et naine veelgi rohkem säraks, oleks terve, õnnelik, armastav, ilus, võimukas ja sügav, kiida neid omadusi temas. Tee seda kohe mitu korda päevas.

Seotud lood:

Enamikule meestele on see raske ülesanne, ent pead kiitma omadusi, mis sinu jaoks ei olegi nii kiiduväärt, selleks et su soov lõpuks täituks. Teisisõnu kiida arenguvõimet. Ütle et naine oleks tervem, kui ta teeks rohkem sporti, kuid mitte otsesõnu. See oleks talle solvav, ta tunneks, et ei meeldi sulle sellisena, nagu ta on. Ütle parem, kui seksikas ta trikoos välja näeb. Kirjelda, kuidas tema liigutused sind üles kütavad. Räägi, mis kehaosad temas sulle tegelikult meeldivad ja tee seda pidevalt.

Kiida seda, mis sulle tema trennitegemise juures meeldib, nii paned teda rohkem harjutama. Kui aga ütled põhjuse, miks ta peaks trenni tegema, annad märku, et sa ei aksepteeri teda sellisena, nagu ta on. Kiitus kannab vilja, info mitte. Kiitus motiveerib, väljakutsed mitte. Tee proovi. Kiida viis või kümme korda päevas teatud asju, mida naise juures armastad. Vaata mis juhtub.

Allikas: “Tõelise mehe tee” David Deida

Suhete teemal vaata lisa blogist Suhtesiim, mis on mõeldud meestele, kes tahaksid ennast ja oma naist paremini mõista ning elada seeläbi täisväärtuslikumat elu.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.