Meestele: tee naisele süüa ja ta armub sinusse — nüüd teaduslikult tõestatud!

 (22)
Meestele: tee naisele süüa ja ta armub sinusse — nüüd teaduslikult tõestatud!
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Härrad, palun tähelepanu — meie, naised, teame juba ammu, et toit on üks kõige tähtsam asi maailmas, eriti kui mehed seda meile valmistavad. Aga nüüd tehti meie kõigi maailma ainult paremaks muutev avastus, et sellest on ka teile suur kasu, kui meid hästi toidate!

Nimelt on täis kõhuga naised palju avatumad romantikale ja seksile kui tühja kõhuga naised, sest on väga tugev seos naise söögiisu ja romantilise iha vahel.

Teadlased uurisid kahekümne terve naise aju reaktsiooni näljale. Neid paluti 8 tundi enne eksperimenti mitte midagi süüa. Eksperiment algas sellega, et naistele näidati romantilisi fotosid — paarikesed kätt hoidmas ja muu selline — ja jälgiti samal ajal nende aju aktiivsust ja reaktsioone. Siis anti naistele süüa ja korrati eksperimenti.

Tulemused olid sellised, et pärast sööki olid naised romantikale palju rohkem avatud. Teiste sõnadega — kui naisel on kõht täis, on ta valmis armuma. Kui suhe on juba püsiv, siis on täis kõhuga naine palju tõenäolisemalt valmis seksima kui näljane naine.

Eksperimendi tulemused avaldatakse peagi väljaandes Appetite, aga abstraktsiooni sellest saad juba praegu lugeda SIIT.

Seotud lood:

Nii et mehed, võtke ennast kokku ja tehke oma naisele või silmarõõmule süüa — hea eesmärgi nimel!

Allikas: Time