Mehed, pange nüüd hoolega tähele! Avaldame ainukese asja, mida naised tegelikult paarisuhtes soovivad

 (83)
Mehed, pange nüüd hoolega tähele! Avaldame ainukese asja, mida naised tegelikult paarisuhtes soovivad
Foto: Shutterstock

Hiljuti avaldatud artiklis pihtis üks eestlanna, et kodus läksid asjad väga käest ära, kui lisaks naise rollile pidi ta üle võtma ka mehe rolli. Kommentaarides kirjutab üks teine lugeja, et naised tahavad paarisuhtes ainult üht asja ja kõik oleks palju lihtsam, kui mehed seda lõpuks mõistaksid.

“Naised ei taha molluskeid. Ainus mida naised soovivad on see, et nendega ka arvestataks. Naisega arvestamine ei tee veel meest mingiks beetaks. Tihti aga mehed ise arvavad, et on mingid kõvad alfad, aga nende alfaks olemine piirdub sellega, et teevad mis tahavad ega vastuta millegi eest.

Mees suure algustähega on see, kes teab, mida teeb ning ka vastutab oma tegude eest, kes panustab ühisesse ellu nii finantisliselt, emotsionaalselt kui ka jagades koduseid töid. Sest tänapäeval käivad tööl nii mehed kui naised, söövad ka mõlemad — järelikult on ka loogiline, et vähemalt aeg-ajalt võiks ka mees nõud ära pesta jne.

Mees teab, et mõne nõu pesemine ei tee teda veel nõrgukeseks ja normaalne mees saab majapidamises enam-vähem kõikide töödega hakkama. Sest kui mees on mees, siis ta ei ole nii ebakindel, et mõne naiseliku kodutöö tegemine veel tema mehelikkust kõigutama hakkab.”