Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Mehed räägivad suud puhtaks: need on kõige erootilisemad asjad, mida naine saab mehe jaoks teha

 (44)
Mehed räägivad suud puhtaks: need on kõige erootilisemad asjad, mida naine saab mehe jaoks teha
Foto: Artem Labunsky/Unsplash

Kui on juba pikalt koos oldud, siis kahjuks pelgalt teise inimese vaatamisest enam ei piisa, et erutuda. Mehed avaldavad 10 asja, mis erutavad neid alati, vanusest hoolimata.

1. Räpaselt rääkimine: ühtegi meest ei jäta külmaks naine, kes oskab eriti seksikalt ja räpaselt mehele erinevaid nilbusi kõrva sosistada.

2. Karm käitumine: ei, palun ära tee oma kallimale mingil tingimusel haiget, aga väike laks pepule käib ikka vahel asja juurde.

3. Äärmiselt seksika aluspesu kandmine: mis teha, mehed armastavad silmadega ja superseksikas pesu ei jäta kunagi kedagi külmaks.

4. Pepuga hööritamine: mehed armastavad naisi kannikatest näpistada ja armastavad neid ka lihtsalt katsuda ja silitada. Lase tal siis seda vahel teha.

5. Mehe soovidega arvestamine: kui sina tahad, et mees täidaks sinu unelmaid, siis uskuge meid, ka mehed soovivad, et nende unistustega arvestatakse.

6. Juhiste andmine: anna mehele juhiseid, mida ta võiks sinuga voodis teha. See ajab ta täiesti pööraseks.

7. Filmige oma vahekorda: selleks peate olema muidugi sajaprotsendiliselt usalduslikus suhtes ja te mõlemad peate andma lubaduse, et filmitud materjal on mõeldud ainult teie silmadele.

Seotud lood:

8. Avasta oma keha tema nähes: mitmed mehed on arvamusel, et ei saa olla midagi seksikamat kui vaatepilt naisest, kes mehe silme all end rahuldab.

9. Mehele näkku istumine: muidugi mitte sõna otseses mõttes, sa võid talle kogemata väga haiget teha, aga niimoodi tal näos olemine, et ta saaks sulle keelekat teha.

10. Mehe õrritamine: sa saad ära kasutada igasuguseid naiselikke võlusid, et ajada ta voodis hulluks. Sinu võimuses on ka otsus, millal jõuab kätte mehe lõpp-punkt.

Allikas: YourTango