Mida räägivad mehed ärahellitatud naistest

 (30)
beib
---

Kindlasti oled neid telerist näinud ja nende kohta ajakirjadest lugenud: ärahellitatud naised nõuavad alati midagi enamat ning mitte ainult oma ellu sattuvatelt meestelt, vaid kõigilt oma lähedastelt.

Kui oled õnnetuseks sattunud käima taolise naisega (isegi kui su terve mõistus seda ei soovita), võivad kõik su mehelikud instinktid lühisesse sattuda niipea, kui ta ujedalt märgib, et sinu vana roostes masinaga ei sobi tal ometi linna sõita või sinu ostetud käevõrul ei olnud päris see teemant, mida ta kujutles.

Ent ära karda — sa ei pea muutuma raha pillavaks lipitsejaks, et seda tüdrukut endale saada. Tegelikult on päris mitu moodust, kuidas mees saab sellist ülbet käitumist ohjeldada ning õpetada naist nautima elus tähtsamaid asju (muu hulgas ka sinu stiilset ja iseseisvat iseloomu). Kui oled otsustanud riskida ja taolise rikutud tibiga suhte luua, aitavad järgnevad nõuanded sul teda ümber kasvatada.

Võta planeerija roll enda peale

Veidi mõtlemisainet: mis juhtub, kui lased rikutud tibil teie ühist õhtut planeerida? Lihtne väljaskäik ja võimalus oma kiindumuse objektile muljet avaldada muutub tõeliseks õudusunenäoks. Sa lohised temaga kaasas ja püüad sammu pidada, kui ta linna peal lustib — ja seda kõike sinu kulul. Kas sa naudiksid sellist väljaskäimist? Muidugi mitte.

Kõigepealt pead seega otsustama, et selle õhtu kulgu juhid sina. Kui sa kohe alguses ohje ei haara, kujuneb sellest väga pikk õhtu ning hiljem ei luba ta sul enam sekkuda ja sündmuste käiku muuta, enne kui rahaline (ja emotsionaalne) kahju on sündinud. Tee õhtused plaanid pikalt ette valmis ning luba talle meeldivat ajaviidet äraproovitud ja ehedate tegevustega, mis ei tee sind rahast lagedaks.

Lase tal oodata

Hellitamine ei ole suhtes tegelikult halb, ainult et seda tuleb teha mõõdukalt ja õigel ajal. Samuti nagu maitsev magustoit võib tekitada hiljem kõhuvalu, võib naise liiga kiire ärahellitamine lõppeda sellega, et ta hakkab võtma sinu romantilisi pingutusi kui midagi enesestmõistetavat.

Pea meeles, et sa tahad teda sellest harjumusest vabastada ning parim moodus selle saavutamiseks on panna teda sinu tähelepanuavaldusi hindama — need tähelepanuavaldused peaks kasvama järk-järgult koos teie suhte arenguga. Ära hakka kohe tutvuse alguses ülemäära kulutama. Lihtsatest naudingutest ja odavast meelelahutusest piisab üksteise tundmaõppimiseks täiesti. Ning kui ta on seda väärt, siis ta mängib kaasa. Peamine on kasutada aega enda kasuks ning kaaslase hilisem hellitamine mõtestatud kingitustega on palju romantilisem ja suhte püsimiseks palju kasulikum.

Paku talle mittemateriaalseid kogemusi

Kõiki asju ei pea ostma raha eest. Ka ärahellitatud naine, kes naudib materiaalseid hüvesid ja oma tahte pealesurumist, on sisimas siiski inimene, nii et ka tema suudab lugu pidada sellistest elu meeldivatest tahkudest, mille küljes ei ole hinnalipikut. Taolisteks tegevusteks võivad olla jalutuskäigud, vestlused, trenn, raamatute lugemine, filmide vaatamine või isegi lihtsalt üksteise kaisus lebamine.

Kui käid ärahellitatud naisega, püüa teda sagedamini kaasata sellistesse lihtsatesse tegevustesse, mis muudavad ärahellitatud käitumise relvituks. Kui ta teeb asju, millega ei kaasne kuninglikku kohtlemist, hakkab tema senine nõudlikkus aegamööda mahenema. Loomulikult pead pakkuma talle aeg-ajalt ka harjumuspärast suurejoonelist kohtlemist (muu hulgas tõestamaks, et sa ei ole kitsipung), aga muul ajal on ülal kirjeldatud tegevused väga heaks võimaluseks, kuidas lasta tal sinuga koos olemist nautida, ilma et see sulle liiga kulukaks läheks.

Õpeta talle alandlikkust

Lisaks mittemateriaalsetele kogemustele võid teha midagi enamat ja pakkuda talle tegevusi, mis õpetavad alandlikkust. Kangekaelsete tüüpide puhul võib see olla isegi tõhusam, sest kui ta tõesti tahab sinuga aega veeta, on ta nõus ka natuke oma käsi määrima ja tegema koos sinuga midagi kaasinimeste ja ühiskonna heaks.

Heaks ideeks on näiteks vabatahtlik õhtune töö mõnes kodutute varjupaigas, nädalavahetuse linnakoristustalgud või kasvõi pärastlõunal sinu õe- või vennalapse hoidmine. Sellised tegevused on head, sest nad aitavad su huviobjekti testida: kui ta suudab need rahuldustpakkuvad tegevused läbi teha, on mõtet temaga ka edaspidi kokku saada. Aeg-ajalt võib ta muidugi natuke viriseda, aga kui ta on võimeline oma hellikuharjumustest selliste tegevuste nimel loobuma, on põhjust temast kinni hoida.

Ära reageeri tema turtsumisele

Kui püüad ärahellitatud naise harjumusi muuta, tekib mingil ajal paratamatult tagasilööke. Inimeste iseloom ei muutu üleöö ja rikutud tibid pole mingi erand. Seega pead olema kannatlik (nagu juba öeldud), kuid veel tähtsam on mitte järele anda tema tujudele. Kõige halvem, mida mees saab teha, on vingumisele järele anda. Sellega kaasneb alati kaks tagajärge: 1) tema enesekeskne suhtumine sinu rahakotti saab ainult uut hoogu ning 2) sina muutud allaheitlikuks pugejaks, keda ta suudab vormida nagu plastiliini. Ära lase ennast tema tujutsemisest häirida. Seisa enda eest ja ütle talle, et sulle ei meeldi taoline suhtumine, kuid püüa samas leida teid mõlemaid rahuldavat kompromissi. Kui sa näitad talle, et sa ei loobu oma huvidest, aga suudad siiski ka talle natuke vastu tulla, muutud tema silmis enesekindlaks, sundimatuks meheks, kes tuleb toime ka ebaõnnestunud kohtinguolukordadega.

Muuda ta rühma liikmeks

Veel üks tõhus moodus ärahellitatuse vastu võitlemiseks on kaasata naine ühistesse tegevustesse. Koos tegutsemine on suurepärane meetod rikutud harjumuste kõrvaldamiseks — kui ta sinuga käib, peab ta nautima ka sinu sõprade seltskonda. Inimene tahab juba loomu poolest olla grupi liige. Keegi, ka ärahellitatud naispool, ei soovi olla sotsiaalselt väljatõugatu. Millised tegevused aitavad siis ärahellitatud harjumustest jagu saada? Võta ta näiteks kaasa, kui lähete sõpradega telkima või sporti tegema. Rühma liikmena õpib ta hindama sinu sõpru ja teile meeldivaid tegevusi ning ise kaasa löömine toob ta tegelikule elule natuke lähemale.

Allikas: mees.eu