3. Kliitor on naise keha mõnukeskus
Kuna kliitoril on umbes kaheksa tuhat närvilõpmet, on tal kõigest üks ja väga selge ülesanne: panna naisi end hästi tundma. See on ainuke organ naise kehas, mille ainus funktsioon ongi seksuaalne nauding.
4. See, et naise vagiina pole märg, ei tähenda veel seda, et ta pole erutunud
Kuigi naised on võimelised end ise "niisutama", on olemas asju, mis muudavad selle keerulisemaks, näiteks peale menstruatsiooni või teatud ravimeid tarbides. Lisaks mõjutavad seda ka hormoonid, rasedusvastased vahendid ja vanus. See aga ei tähenda, et kui ta pole sealt alt märg, siis ta pole erutunud. Ja mõnel naisel lähebki kauem aega, et erutuda ja märjaks minna ning seda eriti juhul, kui koos on oldud juba pikki aastaid. Meestel tasub siinkohal olla kannatlikud ja pöörata ekstra tähelepanu eelmängule.
5. Enamik naisi ei saa läbi vahekorra orgasmi
Mehed loodavad, et nad suudavad vagiinal vajutada ühte kindlat nuppu ja orgasm ongi platsis. Nad loodavad, et piisab vaid peenisest ja me juba tuleme, aga seda ei pruugi juhtuda (suure tõenäosusega ei juhtugi). 2009. aastal avaldatud uuringust selgus, et umbes 75 protsenti naistest ei saa mitte kunagi lihtsalt vahekorra ajal orgasmi. Seetõttu tasuks pöörata rohkem tähelepanu kliitorile ja häbememokkadele, mis on palju tundlikumad. Kui tahad minna kindla peale välja, siis oraalseks on selleks tavaliselt kõige lihtsam viis.
6. Igal naisel on erutumiseks erinevad viisid
Üks kõige suurem viga, mida mehed voodis teevad, on eeldamine, et iga naise puhul töötavad samad trikid. Iga naine on erinev ja reageerib erinevalt. Näiteks üks naine võib jõuda tippu vaid kliitorit stimuleerides, aga teine vajab vahekorda. Oluline on vahetada poose, tehnikaid ja stimuleeritavaid piirkondi, et näha, mis su naisele kõige paremini istub.
7. Kuidas leida G-punkti?