NAISEGA POODLEMINE: Tänapäevane meeste kannatlikkuse tuleproov

 (12)
NAISEGA POODLEMINE: Tänapäevane meeste kannatlikkuse tuleproov
Mees poesShutterstock

Raske on mehele välja mõela rusuvamat ja piinavamat tegevust kui šoppamine. Eriti, kui minnakse poodidesse otsima ning valima seda, mida naisel tarvis on. Kõik see riiete virr-varr: 40 salli, mis on kõik täpselt ühesugused. Taldrikud, millest mehel sooja ega külma pole, sest suurema osa ajast on see nagunii toidu all peidus. Lillesibulad...oeh. Instagramis on konto nimega Miserable Men, millega suudab enamust meist samastuda, kus on sadu pilte meestest, keda on poodi meelitatud. Me oleme näinud neid õnnetuid kodust röövitud mehi, kes arvasid naiivselt, et nad naisega vaid korra poest läbi käivad ja nüüd nad istuvad nukralt naise käekott kaisus ja mõtlevad, et mis nende elus valesti läinud on.

Enamus mehi on nõus isegi pigem kaks tundi autos ühe koha peal istuma, kui käia naisega talle riideid valimas. Meeste tingimuseks on, et naine peab eelnevalt ise käima ja valiku ära tegema ning nemad võivad tulla ja kinnitada, et see on hea valik. See on alati hea valik. Sest kui see oleks halb valik, peaks naine paremat valima hakkama ning see võiks mehe jaoks liiga muserdav olla.

Nende lõksu langenud meeste kehakeel ja iga keharakk karjub vaid üht – APPI! Ainus, mis nende olukorda mõnevõrra kergendab, on mugavad toolid keskustes, mis peaks olema iga riidepoe tähtsaim sisustuselement.

Seotud lood: