Paljastame ideaalsed moodused, kuidas mees saab naise tähelepanu võita, ilma et see tunduks liiga pealetükkivana

 (62)
Paljastame ideaalsed moodused, kuidas mees saab naise tähelepanu võita, ilma et see tunduks liiga pealetükkivana
Foto: Shamim Nakhaei/Unsplash

Kõik naised jumaldavad tähelepanu, kuid tihti ei oska mehed seda õigesti naistele anda. Mees on kas liiga pealetükkiv või arg, ja seda vahepealset on päris raske saavutada. Kuid see ei ole võimatu!

Tee neid tegevusi, et naise huvi hakkaks sinu vastu kasvama. Kuid ära igaks juhuks nende tegevustega kohe üle ka pinguta, kunagi ei ole hea teha liiga palju. Kahjuks on enamik mehi kõiges, mis puudutab flirtimist, üpris halvad. Seda ei saa üleni nende süüks panna, sest naistel on kõrged nõudmised ja tahtmised, millest võib olla väga keeruline aru saada. Järgi vaikselt neid nõuandeid ja saa flirtimise spetsialistiks!

Ole uudishimulik

Naised armastavad rääkida! Oled sellest ehk ka nüüdseks aru saanud. Lase tal rääkida, kuula teda ja tunne tema jutu vastu huvi. Saad oma huvi välja näidata, küsides täpsustavaid lisaküsimusi. Kuid proovi päriselt huvituda. Kui sa seda teeskled, ei jää see nõme tegevus märkamata ja naine ei taha enam sinuga tegemist teha.

Hoolitse enda eest

Kui sa tahad, et naine sind märkaks, pead sa atraktiivne välja nägema. See ei tähenda muidugi, et sa peaksid olema tugevate kõhulihastega ja kahe meetri pikkune, paljud naised eelistavad hoopis teistsuguseid kehavorme. Kuid hügieen peab korras olema!

Seotud lood:

Pane teda tähele

Osad naised ei julge ise teha esimest sammu. Kui keegi on sulle pikemat aega silma jäänud, siis tee ise see esimene liigutus. Jälgi tema kehakeelt, enne kui lähened. Proovi aru saada, kas tema on sinust samamoodi huvitatud.

Näita end oma parimast küljest

Kellegi tähelepanu saab püüda kahel viisil, negatiivselt või positiivselt talle silma jäädes. Kui me räägime flirtimisest, eelistad sa arvatavasti seda teist viisi. Kanna ilusaid riideid, temaga juttu rääkides keskendu oma hobidele. Kindlasti ära vingu olmeprobleemide üle.

Aja ta naerma

Aga heal viisil! Nüüd on küll õige aeg lasta oma kvaliteethuumor käiku. Kuid kindlasti ära tee kohe tema üle nalja. Kui sa pole naist piisavalt tundma õppinud, ei ole sul tegelikult õrna aimugi, kuidas ta sellele lähenemisele reageeriks. Flirtimisfaas ei ole õige aeg selle katsetamiseks.

Kui aeg on käes, flirdi natukene intensiivsemalt

Tee naisele komplimente. Kuid proovi märgata väikeseid detaile, mis oleksid personaalsed. Rindade kommenteerimine ei ole õige moodus. Hoia komplimendid väikeste armsate žestidena, et ei tekiks muljet, et sinu ainuke motiiv on naist endaga õhtul voodisse meelitada.

Allikas: YourTango