PILDID | Kuidas Conor McGregor oma oponent Floyd Mayweather Jr. sõnadeta pikalt saadab

 (1)
Uus ülikond
Uus ülikondFoto: Tanel Meos

Kaks enim kõmu tekitavat sportlast on antud ajahetkel Floyd Mayweather jr. ja Conor McGregor. Nendevaheline teatraalne tülinorimine ja rahva kaasakiskumine on üks tähelepanuvärsemaid ajaloos. Hea jutuga McGregor astus aga sammukese veelgi kaugemale ja pikalt ei saada Mayweatherit enam mitte ainult tema suuvärk, vaid seda teeb nüüd ka tema ülikond.

Super vormis olev McGregor võidab endale aina enam fänne mõlemast soost. Oma hoiakuga mehi ja oma stiilitunnetusega naisi. Ülikonnad, mida ta kannab, näevad ta seljas laitmatud välja ja aru on saada, et need on rätsepa poolt millimeetri täpsusega tema keha jaoks tehtud.

Kuid see ilusti istuv kaunis ülikond, mis oma peene triibuga silmi paitab, kannab sõnumit, mis eemalt vaadates võib märkamata jääda. Kuid kui ülikonda lähemalt vaadata, võib näha, et need triibud ei ole lihtsalt triibud, vaid need triibud kannavad sama sõnumit, mida ta ise matši promdes välja hüüab -”F*ck you”!

Ülikonna disainer David August ütles vaid, et neil on hea meel olla pisike osa selle ajaoloolises sündmuses, mis kuu aja pärast lahti rullub. Kuid loomulikult ei ole see ülikond kogemata McGregori seljas, vaid kõik soovijad saavad selle endale soetada soolase 6500 dollari eest ning soovijaid on lademes ja kõik uued huvilised peavad natukene ootama. Antud hetkel umbes kolm kuud.

Seotud lood:

Küsimus on vaid, mis oleks see koht, kuhu sellise ülikonnaga minna kõlbaks. Kirikusse? Pulma? Riigikokku tööle? Eks te peate ise otsustama. Kuid kindlasti tõmbab see teiste tähelepanu ja mitte ainult oma ilusa välimuse tõttu.

Allikas: mademan.com