PILDID LUKSUSJAHIST | Sportautot ja sõjalaeva ristanud disainerid said hakkama millegi eriti vingega


Enamus superjahte, mida me ajakirjades ja netilehtedel imetleda võime, näevad välja nagu pulmatordid. Teate küll, säravvalged, mitmekorruselised ja olgem ausad – ka täiesti etteennustatavad. Kui keegi ütleb, et ta nägi mingit eriti vinget jahti, siis see kujutluspilt, mis pähe võis tekkida, on üpris sarnane sellega, mis see reaalsuses välja näeb. Pole midagi ette heita ja pole ka midagi, mida sa varem näinud poleks. Kuid palun, siin on midagi, mida te varem näinud pole. Selleks on CRN Atlante. 55 meetrit pikk, Itaalias kokku pandud jaht, mida disainides on eelkõige silmas peetud sõjalevu ja sportautosid, et tulemus oleks mehelik, võimas ja värvilt metallik. Loomulikult on kaasas kõik see, mida jahilt ka oodata – jõusaal, spa, päikesetekk. Kuid vaatame seda vinget alust lähemalt.

Enam ei tule laevale siseneda vaid mööda kitsast jalgrada, mis sind otse tekile viiks, vaid siseneda saab ka veepiirilt, et ka neil, kes soovivad saunast vette hüpata, oleks mugav tagasi sisse pääseda. Sisenedes pääseb otse jõusaali ja sealt edasi saunakompleksi ning spaasse, sest elu jahil on lihtsalt nii pingeline ja vajab pidevat lõõgastust.

Peasissekäigust sisenedes on aga avar eesruum, mille tammepuust põrand ja seinu täitvad ekraanid annavad suursuguse ja luksusliku lihvi. Juba esik on piisavalt suur, et korralik kräu maha pidada.

Seotud lood:

Mööda koridore võib tekkida kahtlus, kas tegemist on ikka jahiga või oled sa sattunud mõnda eriti luksuslikku hotelli.

Eluruumid on jahil suuremad, kui enamus inimeste korterid.

Elutuba number kaks. Vaju diivanile, loe raamatut või naudi kaunist vaadet, mida maast laeni aknad merel pakuvad.

Õhtusööki on võimalik nautida selle põrandasse „uputatud” laua taga. Ruumi on nii võõrustajale kui 15-le parimale sõbrale.

Kui hetk on õige, võib liikuda päikesetekil olevasse mullivanni, mille disain jätab tunde justkui on tegu osaga ookeanist.

Kuid iga inimene peab ka magama ja ka magamistoa arvelt ei ole jahil kokku hoitud.

Aga hästi, oli tore fantaseerida. On aeg tagasi maa peale tulla ja minna garaaži, et õngekonksuga tekkinud auk kummipaadi servas ära lappida. (Vaata ka videotuuri artikli päises).

Allikad: youtube.com

mademan.com