Põhjamaade suurim pokkerifestival toob Tallinnasse üle 500 pokkerituristi


Põhjamaade suurim pokkerifestival toob Tallinnasse üle 500 pokkerituristi
PokkerRisto Suurpõld

21. veebruaril Tallinnas algavale Põhjamaade suurimale pokkerifestivalile OlyBet Kings of Tallinn on oodata üle 800 mängija, sealhulgas enam kui 500 pokkerituristi.

Hilton Tallinn Park hotellis ja Olympic Casinos toimuva suure pokkerifestivali raames peetakse kuue võistluspäeva jooksul enam kui 30 pokkeriturniiri.

Turniiridirektori Teresa Nousiaineni sõnul meelitab kolmandat aastat Tallinnas toimuv OlyBet Kings of Tallinn aasta-aastalt Eestisse üha enam pokkerihuvilisi kõikjalt Euroopast. “Sõna hästi korraldatud lõbusa festivali kohta levib ja nii on sel korral juba registreerunud suur osa Põhjamaade pokkerieliidist,” märkis Nousiainen, kelle kinnitusel on osalemas ka näiteks maailmakuulsad Soome pokkerimiljonärid Juha Helppi, Jens Kyllönen, Kimmo Kurko, Joni Jouhkimainen ja Ilari Sahamies.

OlyBet Kings of Tallinn pokkerifestival toimub tänavu 21.-26. veebruaril. Kuue päeva jooksul on kavas ligi 30 erineva formaadiga pokkeriturniiri, ööpäevaringsed rahamängud, võistkondade vaheline mõõduvõtt ja rohkelt meelelahutust.

Mullusest festivalist võttis osa mängijaid 23 erinevast riigist ja kokku osales turniiridel üle 700 unikaalse mängija.

Tänavuse festivali täpse kava ja lisainfo leiab aadressilt kingsoftallinn.com.