Seksisaladused: mida naine voodis tahab?


KASUTAGE LIBESTIT JA LELUSID: Paarisuhte sära rikub kõige rohkem rutiin, mis on ka põhjuseks armukese rolli populaarsusele.
KASUTAGE LIBESTIT JA LELUSID: Paarisuhte sära rikub kõige rohkem rutiin, mis on ka põhjuseks armukese rolli populaarsusele. Pexels.com

Igal inimesel on terve hulk erogeenseid tsoone ja need on meil kõigil erinevad. Inimene on loomult mugav, kippudes eelistama poose ja võtteid, mis enamasti töötavad. Paarisuhte sära rikub kõige rohkem rutiin, mis on ka armukeste pidamise populaarsuse põhjus.

Statistika järgi saab 75 protsenti meestest seksides iga kord orgasmi. Naistel nii hästi ei lähe. Vaid pooled naistest saavad vaginaalse stimulatsiooniga orgasmi. Aga olukord ei ole lootusetu, sest kliitorimassaaž pakub orgasminaudingut ligi 75 protsendile naistest. Kui paarid seda vaid rohkem harrastaksid!

Uusi asju tuleb julgelt proovida kas või selle pärast, et lemmiknaudinguallikad ja -viisid ei muutuks rutiinseks. Naise keha kõige tundlikumad piirkonnad on loomulikult vagiina ja kliitor ning enamik sekslelusid on suunatud just naistele suurema naudingu pakkumiseks.

Üks olulisemaid asju, mis G-punkti stimuleerimisel tihti unustatakse, on kasutada rohkelt libestit. Naise jaoks on niisutamata vaginaalne penetratsioon ebamugav ega täida oma eesmärki – erutada! Veepõhised puhtad libestid on intiimpiirkonnale parim valik ja need sobivad ka kõikide seksleludega. Eriti oluline on kasutada libestit kliitorimassaaži ajal. Sülg kuivab liiga kiirelt ja tagajärjeks on hõõrdumine, mitte orgasm.

Kui rääkida kliitori masseerijatest, siis neid on väga palju. Mõned on imemisfunktsiooniga, mõned vibreerivad ja mõned teevad mõlemat. Mis kellelegi sobib, on erinev, kuid alustada võiks lihtsamatest. Kui kliitor on liiga tundlik, tasub alustada nõrgematest seksleludest. Tavaliselt on hinnal ja toote võimsusel otsene suhe ning valik tuleks teha nii-öelda odavama klassi lelude hulgast. Teadlased on paaride seksuaalse naudingu enda kätesse võtnud ja disaininud palju erinevaid sekslelusid, mida koos nautida.

Paaride vibraatorid


Miks orgasmini liiga kaua aega läheb?

10–20 protsenti naistest on võimetud orgasmi saama. Mõnus on ikka, aga erutusest keha raputavate mõnulaineteni ei jõuta. Looja on naiste eest siiski hästi hoolt kandnud, varustades naise kliitori 8000 erineva närviga – seda on kaks korda rohkem kui peenisel. Tihti peetakse seda ebanormaalseks, kui naine ei suuda vaginaalse penetratsiooni kaudu orgasmini jõuda, ent tegelikult on see täiesti normaalne. Ainult kümme protsenti naistest jõuab tippu ilma suurema pingutuseta. Enamik naisi vajab orgasmiks siiski kliitori stimulatsiooni. Naise kõige tundlikumad erogeensed tsoonid on kliitor, G-punkt ja rinnad.

Orgasmikreemid aitavad naisi, kellel on raske orgasmini jõuda

Suur osa orgasmikreeme ehk vedelaid vibraatoreid on loodud just kliitori tundlikkuse suurendamiseks. Orgasmikreemi peale kandes tekib särisev tunne ja naise rahuldatus kirehoo ajal võimendub. Mõned naised on kirjeldanud orgasmikreemi mõju sama tundega, mis tekib siis, kui paned üheksavoldise patarei keeleotsale. Orgasmikreemid tekitavad eri aistinguid, alustades kohesest soojendusefektist, millele järgneb elektriline pulseeriv vibreerimine. Kõik see suurendab erutust ja tupe niiskust.

Orgasmikreemid


Kas suurem peenis tähendab võimsamat orgasmi?

Vagiina sügavus on umbes 7–10 sentimeetrit, ent see suudab seksuaalse erutuse ajal pea 200 protsenti suureneda. Just nagu õhupall. Kuna G-punkt on tupe avast 2,5–7,5 sentimeetri kaugusel, siis ei pea peenis otseselt suur olema, aga mõnusat vaheldust pakub see siiski. Must Panter jagab nõuandeid, kuidas peenis vallatlemise ajaks suuremaks teha.

Peenisepumbad on disainitud spetsiaalselt meheau suurendamiseks ja toimivad suurepäraselt ka masturbaatorina. Peenisepump tekitab vaakumiefekti ja võimendab verevoolu peenisesesse. Eriti mõnusaks naudinguks on hea kubemekarvad ära ajada, kanda peenisele rohkelt veepõhist libestit ja seejärel poolerekteerunud peenis pumba sisse panna. 10–15-minutilise pumpamise järel muutub peenis jämedamaks ja suuremaks. Kui piisav suurus on saavutatud, eemalda peenis pumbast ja aseta peenise juurele peeniserõngas, et jämedus kestaks kauem. Mõju on ajutine, ent võimas erektsioon pakub mõlemale partnerile suurt naudingut.

Peenise suurendamise retsept: peenisepump + libesti + peeniserõngas!


Tagauksemängud – kas tõesti mõnusad?

Kui teema ümber hõljuv tabu ja vaimsed tõrked kõrvale jätta, siis on anaalseks paljude jaoks äärmiselt nauditav. Enne partneriga katsetamist peaks naine väiksema anaaltapi või sõrmega katsetama, kas see teema teda üldse kõnetab. Alusta väiksema anaaltapiga, mille läbimõõt võiks olla umbes 2–3 sentimeetrit. Nii nagu jõusaaliski tuleb alustades kõigepealt kergemad hantlid kätte võtta.

Anaalnautlejate moto on „aeglane ja libe”! Mida rohkem libestit kasutad, seda parem. Aanusel pole naturaalse libestamise võimet nagu vagiinal. Anaalseksi ajal on libesti kasutamine oluline ka seetõttu, et ei tekiks sisemisi vigastusi. Anaallibestid on koostiselt paksemad ega imendu nii kiiresti.

Masturbeerimise kaudu õpime oma keha paremini tundma ja oleme voodis enesekindlamad. Enesekindel ja iseteadlik naine on aga äärmiselt seksikas!

Kuidas jõuda anaalse orgasmini?

Lihtsalt öeldes saadakse anaalne orgasm aanuses olevate tundlike närvide stimulatsiooni kaudu. Orgasm ei ole ainult vaginaalse penetratsiooni privileeg. Orgasm on oma olemuselt seksuaalse pinge järsk järeleandmine. Pärasoole eesmine sein ja vagiina jagavad tervet hulka närve. Lisaks võib anaalsel stimulatsioonil olla sama mõju, mis kliitorimassaažil.

Anaallelud


Meie soovitus: oleme ikka julgemad ja liigume traditsioonilisest – olgem ausad, natuke igavast – mees-naine misjonäripoosis seksirutiinist välja ning võtame sekslelud appi voodielule särtsu lisama. Sekslelud on suurepärased abivahendid iseenda nautlemiseks, ent ka kahekesi koos hullamiseks. Häbeneda pole siin midagi ja vallatustesahtlis võiks olla valik erinevaid ulakusi.

Vaata kogu valikut e-poes!

Vallatuid naudinguid!
Must Panter