Seksuaalne ahistamine ei puuduta vaid naisi! Mehed, nüüd on teie kord suud puhtaks rääkida ja oma kogemusi jagada

 (27)
Seksuaalne ahistamine ei puuduta vaid naisi! Mehed, nüüd on teie kord suud puhtaks rääkida ja oma kogemusi jagada
Pilt on illustreeriv.Foto: Scanpix/AFP/ALEX WONG

Liikumise #MeToo raames on seksuaalsest ahistamisest viimase aasta jooksul räägitud rohkem kui kunagi vanem. Tegemist on justkui nõiajahiga, kus naisi seksuaalselt ära kasutanud mehi paljastatakse pea iga nädal. Eilses Eesti Ekspressis ilmunud lugu sellest, kuidas hoopis naine meest ahistas, on aga täiuslik näide sellest, et see probleem ei puuduta vaid naisi. Ahistamise ohvriks langevad sageli ka mehed.

Tartu Emajõe Keeltekooli endised töötajad süüdistavad kooli omanikku ja juhatajat Signe Laigut (seksuaalses) ahistamises ja kiusamises, kirjutab kolmapäevane Eesti Ekspress. Endised töötajad maalivad koolis toimunust pildi, mis meenutab täielikku seebiooperit, kus eraelu ja tööelu segati üheks kompotiks kokku.

Kindlasti pole tegemist esmakordse juhtumiga, kus just mees langeb naisterahva ahistamise ohvriks ja seetõttu ootamegi, mehed, teie kogemusi, et tõmmata veelgi rohkem tähelepanu selle, et probleem võib puudutada igat üht.

Seega, mehed, jagage oma lugu kommentaariumis või kirjutage meile otse naistekas@delfi.ee. Tagame kindlasti teie anonüümsuse!