Aasta alguses kihlunud Lenna Kuurmaa avaldas, miks nad otsustasid Lauriga sel suvel pulmi mitte pidada ja abiellumise edasi lükata

 (41)
LENNA KUURMAA, LAURI MÄESEPP
LENNA KUURMAA, LAURI MÄESEPPFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Setomaal talu pidav Lenna Kuurmaa avaldas värskes augustikuu Anne & Stiilis, miks nad otsustasid kihlatu, näitleja Lauri Mäesepaga pulmad edasi lükata ja abielluda alles järgmisel aastal.

“Hea meelega oleksime sel suvel pulmad teinud, aga see ei tundunud lihtsalt mõistlik, sest siinne ehitus ja arendus on suur projekt ja mõlema jaoks prioriteet, ehitus aga teadagi maksab palju — ainuüksi puurkaev nõudis pea 10 000 eurot. See tuli läbi mõelda ja plaani võtta, sest vanas salvkaevus enam vett polnud ja majapidamist ei saa ilma veeta üleval pidada ja siis mõtlesimegi, et kui meil on valida, kas punume siin kodu, et meil oleks aina parem ja mugavam, või teeme ühe peo, millele paneme sama palju raha hakkama…” on Lenna kahe jalaga maa peal.

"Abiellume siis, kui on selleks vahendeid ega pea rapsima ja muretsema," lubab Lenna lugejatele. "Otsusega lükata pulmad järgmisse aastasse kadus kohe stress ja asjad hakkasid omasoodu voolama."

Loe pikemat intervjuud Lennaga värskest Anne & Stiilist.