Cameron Diaz tunnistab: just sel põhjusel on mul hea meel, et abiellumisega 42. eluaastani ootasin

 (11)
Võta teda kuulda!
Cameron Diaz tunnistab: just sel põhjusel on mul hea meel, et abiellumisega 42. eluaastani ootasin
Photo by Joel Ryan/Invision/AP

Cameron Diaz on varem ajakirjanduses tunnistanud, et ta pole üldse kindel selles, kas tema jaoks leidub kuskil Härra Õige. 2015 aga see prints tema õuele saabus ning maailmakuulus näitlejanna pani leivad ühte kappi temast märksa noorema muusiku Benji Maddeniga.

Nüüd kinnitab Diaz, et ootamine õigustas end igati. “Asi oli selles, et ma ei leidnud enne endale abikaasat. Mul oli peikasid, aga abikaasa ja peika vahel on väga väga suur ja oluline vahe,” selgitab ta.

“Benji võitis mu südame sellega, et ma tõesti tundsin, et ta on mu partner nii elus, armastuses kui töös. Mu elus pole varem olnud kedagi, kes oleks mind sel märral toetanud, andnud mulle nii palju eneseusku, julgust olla mina ise ning innustanud mind iseennast üles leidma. Mu abikaasa näitas mulle, mis tunne on olla kellegagi võrdne. Ma olen temalt nii palju õppinud. Iga päev vaatan teda ja ta inspireerib mind, ma olen õnnega koos!”

Jätke meelde, kallid naised. Iga peika ei ole veel abielumaterjal! Küll sa selle õige lõpuks ära tunned, kui ta sinu ellu ükskord ilmub.