Daniel Levi tunnistab üles: reetsin abikaasa usaldust rängalt, meie suhtest ei olnud vahepeal enam midagi järel

 (68)
Vennad Viinalassid
Vennad ViinalassidFoto: Hendrik Osula

Värskelt isaks saanud Daniel Levi Viinalass (30) tunnistab ajakirjale "Pere ja Kodu" antud intervjuus üht enda valusaimat õppetundi: “Igas võimsas armastusloos on ikka madalseise ka…” Eleri (29) läks ülikooli psühholoogiat õppima, Daniel Kõrgemasse Kunstikooli — ja siis see juhtuski. “Unustasin olla tänulik selle eest, kes ja mis mul on, võtsin meie suhet iseenesestmõistetavana ja reetsin Eleri usaldust rängalt. Mis seal salata, meie suhtest ei olnud vahepeal midagi järel.”

“Veider, kui kiiresti lööb pildi selgeks, kui järsku on midagi nii olulist läinud,” mõtiskleb Daniel. “Astusin ikka väga sügavasse ämbrisse. Ma ei väärinudki uut võimalust, olin Eleri usaldusega hooletult ringi käinud.”

Järgnev aasta polnud lihtne, tõdeb Daniel. Usaldus oli kadunud, tuli vundamendist pihta hakata, et suhet uuesti üles ehitada. “See oli mu elus täielik pöördepunkt — pilt läks äkki selgeks, fookus teravaks. Meie suhe sai uue tähenduse. Mõistsime, et kui nüüd kokku jääme, siis alatiseks. Kui sellest üle saame, võime üksteisega kõigest rääkida.” Seitse aastat tagasi noored abiellusid ja nüüd kasvab nende peres pisike Elviine.

Loe pikka intervjuud perekond Viinalassidega “Pere ja Kodust!”