EKRE uus esileedi Eeva Helme suhtest Martiniga: meil oli sümpaatia teineteise vastu esimesest kursusest saadik

 (31)
Eeva Helme
Eeva HelmeFoto: Rauno Volmar

EKRE uus esileedi Eeva Helme rääkis Eesti Päevalehele antud intervjuus, kuidas nad Martiniga tutvusid, milline oli nende esimene vestlus ja kuidas otsustati koos edasi minna.

"Olime ühe kohviku ees, mis paiknes Lossi tänava lähedal. (Pöördub Martini poole.) Kas see oli ehk Draakoni kohvik? Seisime seal ees ja meie esimene vestlus oli Eurovisioni teemadel," meenutab Eeva. "Martin arvas, et Eurovisionile Eestit esindama oleks tookord pidanud sõitma Silvi Vrait, aga läks hoopis Maarja-Liis Ilus koos Ivo Linnaga. See oli meie esimene vestlus."

Ülikooli ajal olid Eeva ja Martin väga head sõbrad, aga tõsine suhe algas siis, kui Martinil oli jäänud paar nädalat diplomitöö kaitsmiseni. "Mina diplomitöö kaitsmiseni ei jõudnudki, see jäi lõpetamata ja paar eksamit tegemata. Väga kiiresti tulid pulmad ja sündis esimene laps," tõdeb naine.

Sellest, et nüüd on aeg koos edasi minna, sai paar aru ühe teatriskäigu ajal. "Pärast seda läksime kohvikusse ja nii me kokku jäimegi. Poolteist nädalat hiljem tegi Martin abieluettepaneku," avaldab Eeva ja tunnistab, et neil oli Martiniga sümpaatia teineteise vastu esimesest kursusest saadik.

Loe pikemat intervjuud värskest LPst.