Elina Born suhetest: ma ei arva, et oleksin ise mingi ingel olnud ja äkki olen ka mina oma ütlemistega kellelegi haiget teinud

 (7)
ELINA BORN
ELINA BORNFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Elina Born (23) tunnistab, et oli nooruses väga emotsionaalne ja õrna hingega ning solvus kiiresti, mistõttu võis just see olla põhjus, miks ta mõnikord kaaslastelt vastu näppe sai, kuid sellegipoolest tõdeb ta, et ega ta ka ise alati inglike ei olnud, kirjutab ajakiri Anne & Stiil.

"Ma ei arva muidugi, et oleksin ise mingi ingel olnud ja äkki olen ka mina oma ütlemistega kellelegi haiget teinud, iial ei või teada, kes mida tegelikult tundis ja kes mida täiskasvanuna mäletama jääb," möönab ta. "Praegu näen, kuidas kõik lapsena läbielatu on mulle kui indiviidile ja ka artistile kasuks tulnud ning olen kasvatanud paksu naha ja mulle on päris raske haiget teha."

"Mul ei olnud kuni 18. eluaastani mitte ühtegi tõsiselt võetavat suhet, suudlesin esimest korda 15aastaselt," avaldab Elina. "Ma ei tundnud, et oleksin ilus olnud, samal ajal kui enamikul sõbrannadel olid juba poisid olemas."

Loe pikemat intervjuud Elinaga ajakirjast Anne & Stiil.