Evelin Samuel-Randvere elust 15 aastat noorema mehega: üldiselt meie kodus vaikust ja rahu eriti pole


LP toidurubriik: Evelin Samuel-Randvere
Foto: Madis Veltman

Lauljanna Evelin Samuel-Randvere (44) räägib juunikuu Pere ja Kodus kooselust temast 15 aastat noorema Johaniga (29), tunnistades muuhulgas, et nad mõlemad on suhtes üsna kõvad kivid.

“No üldiselt meie kodus vaikust ja rahu eriti pole jah, Johan võib päris valju häält teha,” aasib Evelin. Johan ei võta seda etteheitena, vaid vastupidi, viskab kerisele leili: “Evelin ikka tuletab mulle kogu aeg meelde, et räägi palun vaiksemalt!”

“Kui mõni teema kired üles kütab, võivad Evelini käes asjad lendama ka hakata. Kord lendas autosõidu ajal minu poole üks paberkott,” muheleb mees. Ent ta tunnistab, et võib mõnikord isegi vindi üle keerata, kui astub Evelini ette ja nõuab kohe vastust oma küsimusele: “Noh, sa ju tead alati kõike, vasta nüüd!”

Kui Evelin peaks tahtma Raja Teele kombel pead selga visata ja vestluse tulipunktis minema jalutada, haarab Johan tast lihtsalt kinni ja kallistab, et asjad sirgeks rääkida. “Mina ikka kiusan lõpuni välja. Kui on nii lähedane ja kallis inimene, tuleb ju kütta mõnuga,” lausub Johan lustakalt.

Loe pikemat intervjuud juunikuu Pere ja Kodust.