FOTO | Lauljanna P!nk jagas oma abikaasa sünnipäeva puhul paarikesest armsat pilti ja avaldab nende toimiva abielu saladuse


FOTO | Lauljanna P!nk jagas oma abikaasa sünnipäeva puhul paarikesest armsat pilti ja avaldab nende toimiva abielu saladuse
Foto: TM/ROT/Capital Pictures/Scanpix

Alecia Beth Moore, artistinimega P!nk, jagas hiljuti oma Instagrami profiilil armsat pilti koos oma abikaasa Carey Hartiga mehe 45nda sünnipäeva puhul. Lisaks kaunile pildile otsustas lauljanna õnnitleda oma kallimat ilusa ja konkreetse sünnipäevasõnumiga.

Peale neljateist aastat ja kaht last võib abielu siiski püsida tugevana ja seda tõestab lauljanna oma Instagrami postitusega abikaasa Carey'le: "Palju õnne! Ma mäletan ikka veel sinu 27ndat sünnipäeva. Praegu oled sa palju lahedam. Loodan, et sellest saab sinu elu kõige õnnelikum aasta. Sa väärid parimat. Sinu lapsed jumaldavad sind ja ma tunnen peaaegu iga päev sinu üle tänulikkust."

Portaal She Knows vahendab, et P!nk on tuntud oma ausate väljaütlemiste pärast ja ta pole peljanud rääkida ka abieluprobleemidest ning sotsiaalmeediast. P!nk on avaldanud, et tema ja ta abikaasa abielu saladuseks on abielunõustamine. Ta on öelnud, et kui nad ei oleks seal käinud, ei oleks nad tõenäoliselt enam koos.

Juunikuus avaldas lauljanna, et nõustamisele võiks paarisuhetes rohkem tähelepanu pöörata, sest kui inimesed on väga kaua omavahel koos, hakatakse tema meelest ühel hetkel kaht erinevat keelt rääkima, mis võibki viia keeruliste erimeelsusteni.