FOTO | Lena Dunham jagas endast paljastavat pilti, saates sellega maailmale ühe väga olulise sõnumi

 (8)
FOTO | Lena Dunham jagas endast paljastavat pilti, saates sellega maailmale ühe väga olulise sõnumi
Foto: Scanpix/REUTERS/Mario Anzuoni

Feminist ja näitleja Lena Dunham jagas oma Instagramis kahte kõrvuti fotot endast, näidates, kuidas ta keha on 2017. aasta suvest tänaseni muutunud ning selgitas sealjuures, kui palju tervislikum ja õnnelikum ta nüüd on, vahendab Independent.

32aastane naine tunnistas, et tal oli eelnevalt väga halb suhe oma kehaga: “Ma olin väga haige, aga mu keha oli mulle tohutu kinnisidee.”

Kuid teise pildi kohta, mille ta tegi päev peale Põhja-Ameerikas tähistatavaid tänupühasid — millega käib kaasas ka suur sööming — kirjutas Dunham, kui palju enesekindlamalt ta end praegu oma kehas tunneb. “Ma olen õnnelik, uhke ja tervenemas ning nii peakski see keha mulle fetišina mõjuma ja ma peaksin olema tänulik.”

Dunhami kolm miljonit jälgijat võtsid selle postituse väga suure rõõmuga vastu ja kiitsid näitlejatari julguse eest. “Ilu võib näha ka selles, kui armastad iseennast olenemata sellest, milline kehakuju sul on,” kirjutas üks fänn oma kiidusõnad pildi alla.

“Aitäh, et sa tekitad minus alati tunde, et ma võin end armastada,” lisas teine.

See pole ka esimene kord, kui Dunham oma sotsiaalmeedias säärase julgustükiga hakkama saab. Juulis teenis ta plusspunke, kui postitas Instagrami foto, mille all tunnistas, et ta tunneb end täna palju õnnelikumana kui siis, kui ta saledam oli.

Seotud lood:

Sellegipoolest on naine öelnud, et vahel vaatab ta igatsusega vanemale pildile tagasi, kuid lisas, et tunneb samal ajal ka valu, mida selline elu talle põhjustas.