Hirmnaljakas! Vaata, kuidas koomik pilab staaride liigtöödeldud pilte

 (23)
Hirmnaljakas! Vaata, kuidas koomik pilab staaride liigtöödeldud pilte
Instagram / @ celestebarber

Austraalia koomik Celeste Barber on tõepoolest leidnud oma niši. Naisel on Instagramis viis miljonit jälgijat ning tema naljakaid pilte on kiitnud nii Cindy Crawford, Kris Jenner kui Gwyneth Paltrow. Nimelt teeb Barber väga naljakal moel järele moefotosid, vahendab Daily Mail.

Koomiku sõnul kirjutas Crawford talle isiklikult, et kiita teda Pepsi reklaami naljapildi eest, mille originaalil supermodell poseerib. Kardashianide klanni emamesilane postitas aga oma Facebooki seinale Barberi naljapildi ning lisas, et koomik on maru naljakas. Hoolimata seejuures faktist, et tihtipeale on neil pilapiltidel kujutatud naise enda tütreid.

Barber hakkas enda sõnul neid pilte tegema naljaviluks, ent siis otsustas, et võiks neid ka laiema avalikkusega jagada ning nüüd, paar aastat hiljem on tal muljetavaldav jälgijaskond. Naine tahab nende piltidega näidata, et päris elu erineb väga suurelt staaride töödeldud piltidest. “Mood on kunst ja ma naudin seda, ent ühiskond ei suuda seda eristada. Meile näidatakse pidevalt pilte, milleni on võimatu küündida, ent seda tutvustatakse kui normaalsust. Ma tahan, et see lõppeks.”

Seotud lood: