INSTAGRAMI FOTOD | Laulja Kethi Uibomägi palus fännidelt abi: ma tahaks nutta, kui peeglisse vaatan

 (78)
Naisteleht - Kethi Uibomägi
Naisteleht - Kethi UibomägiFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Laulja Kethi Uibomägi sai rinnaoperatsiooniga ühest ebakindlusest üle, aga teda häirib oma välimuse juures veel üks külg: tema näonahk.

Nii otsustaski ta eile pöörduda oma Instagrami jälgijate poole ja küsida abi, avaldades seejuures väga isiklikud fotod ja videod endast, kus on näha, et paks jumestuskreemi kiht ei varja nahka katvaid vistrikke.

"Ilmselt kõige koledam pilt minust eales, aga reaalsus on see, et ma enam ei saa aru, mis mu näonahaga toimub. Kas peaks pöörduma allergoloogi poole?" küsib Kethi oma jälgijatelt nõu. "Ma tean, et paljud naised kannatavad kehva näonaha all ja seda ei ole mõtet Instagrami filtrite ja paksu meigi alla peita. Kust siis saada abi? Ma tahaks praegu nutta, kui peeglisse vaatan."

Foto: Kuvatõmmis

Kethi tunnistab, et ta väljus nende kaadrite jagamisega oma mugavustsoonist, aga ta tunneb, et selliesd teemad vajavad rääkimist ja nägu ei saa kuskile peita. "Ei olegi vaja peita, vaid tegeleda," kinnitab ta. Ta lisas, et paljud tema fännid on talle juba häid soovitusi jaganud, näiteks pidavat sellerimahla joomine, piimatoodetest ja magusast loobumine näonahale hästi mõjuma.

Foto: Kuvatõmmis