"Kallis, sa oled kosunud" osaleja Elina süüdistab Erik Orgut läbikukkumises: temaga pole mõtet vaielda!

 (216)
  ERIK ORGU
ERIK ORGUFoto: STANISLAV MOSHKOV, Õhtuleht

Täna õhtul TV3 eetrisse jõudva saate "Kallis, sa oled kosunud" osaline Elina Hokkonen võttis poole aasta jooksul alla vaid kaks kilo ja toob ühe põhjusena, miks tal oma eesmärgini ei õnnestunud jõuda selle, et esialgu toetava ja avatud meelega silma paistnud toitumisnõustaja ja treener Erik Orgu, survestas teda liiga palju, kirjutab värske Naisteleht.

Näiteks meenutab Elina, kuidas pärast üht personaalset treeningut lõhkus selg nii valutada, et ei saanud kolm päeva hästi liikuda. "Ütlesin küll, et need viiekilogrammised raskused on mulle liiast, aga Orgu suhtumine oli selline, et temaga pole mõtet vaielda, sest tema on targem, kuid kokkuvõttes tegin ma endale liiga," väidab naine.

Elina tunnistab, et ta pettus ka Eriku ette kirjutatud toitumiskavas: ta sai kuueks kuuks tasuta juurdepääsu Orgu programmile, kuid tema lootis spetsiaalselt talle paika pandud menüüd.

Erik Orgu aga ise on väga kurb Elina ütluste pärast, sest tema ja saatemeeskond andsid Orgu sõnul parima, et naisel õnnestuks püstitatud eesmärk saavutada.

Loe pikemalt Elina ja Orgu kommentaare värskest Naistelehest.