Kethi Uibomägi tööst mõisahoones: kõlab jaburalt, aga seal oli üks tuba, kus pärast koristamist voodi iseenesest sassi läks

 (12)
3LS16JUL18A02
Foto: Laura Strandberg, Õhtuleht Kirjastus/Nipiraamat

"Selgeltnägijate tuleproovi" saatejuht Kethi Uibomägi jagab värskes Naistelehes enda kokkupuuteid seletamatuga ja räägib loo ajast, mil ta koolitüdrukuna koos õega suvel Taagapera lossis töötas.

"Olin ettekandja ja õde koristas tube ning see kõlab jaburalt, aga mõisahoones oli üks tuba, kus pärast koristamist voodi iseenesest sassi läks nagu oleks keegi vahepeal seal maganud," meenutab Uibomägi.

Õekesed küll arvasid algul, et mõned meeskolleegid vembutavad ja proovisid hoida koridoril silma peal ning kuulatasid, kas keegi püüab tuppa korraks sisse lipsata, aga vahele ei jäänud keegi ja siledaks tõmmatud voodi näitas jätkuvalt selgeid lamamise märke, mistõttu otsustasid tüdrukud hoopis vaimuga rääkida.

"Palusime naljatades, et ta ei heidaks enam voodisse, vaid istuks toolil. Kui õde järgmisel päeval pärast koristamist ust lukustama läks, oli raske tugitool toa teise otsa tiritud, aga voodi oli puutumata," on saatejuht veel nüüdki hämmeldunud.

Loe veel Kethi kokkupuutumisi veidrate nähtustega värskest Naistelehest.

Kas ka sul on veidraid kogemusi vaimude või mõne muu seletamatu nähtusega? Kirjuta sellest meile naistekas@delfi.ee.