Kirsti Timmer hurjutab: naine, kes satub peol kaklusesse ja läheb verise näoga koju, on halenaljakas

 (6)
Ott Leplandi plaadiesitlus 21.05.2015
Ott Leplandi plaadiesitlus 21.05.2015Foto: Karli Saul

Kirsti Timmer kirjutab ajakirja Naisteleht värskes numbris, et ta sattus peol naiste kisma tunnistajaks ja imestab, et kas sellised asjad tõesti toimuvad. Ka meie arvasime, et teineteist küüntega kratsivad ja juustest sikutavad tüdrukud jäid kooliaega... Aga näed, ka klubist võid sinise silmaga koju minna.

Timmeri kirjeldatav juhtum leidis aset ööklubis Amigo Smilersi kontserdil, kus naised lava ees üksteisele rusikaga näkku äsasid.

"Mõni ikka ei oska olla ega elust rõõmu tunda," ütleb Timmer. "Naisterahvas, kes satub peol kaklusesse ja läheb verise näoga koju, vabandust, aga päriselt, on halenaljakas."

Timmeril on hea meel, et temal kaklushimulisi sõbannasid pole: "Kena naine sätib end kodus peegli ees, et peole minna. Paneb ilusa kleidi selga, kõrged kingad jalga, näeb vaeva oma meigi ja soenguga ja seda selleks, et pärast teist klaasi klubis tüli norida ja verise põsega koju tagasi minna. Küll on hea, et mul selliseid tuttavaid ei ole, küll oleks piinlik sellist sõbrannat kantseldada."

Kas sinul on selliseid sõbrannasid, keda tuleb peol kantseldada ja kinni hoida, et nad kellelegi kallale ei tormaks?