Kristjan Kasearut võtab põlvist nõrgaks just selline naine

 (19)
Pluss kaks toimivat moenippi!
Kristjan Kasearu
Kristjan KasearuFoto: Alar Truu, Õhtuleht

Paljude Eesti naiste silmis üks kütkestavamaid muusikuid Kristjan Kasearu tõdeb, et šoppamist ta ei naudi ja paljud tema riided pärinevad võtetelt, kui stilist on mehe jaoks juba üht-teist välja valinud. Ka ilutoodetega ta tegeleda ei viitsi ja toimetab nagu täiesti tavaline mees: peseb ja kasutab näokreemi. Küll aga on tal kaks moenippi, milleni ta on aja jooksul jõudnud.

“Vähem on rohkem ja enda stiili kujundamine peaks algama seestpoolt. Kui inimene on tasakaalus, siis pole vahet, mis tal seljas on, sest ta kannab selle välja,” räägib Kasearu. “Vahel vaatan mõnda inimest ja mõtlen, kas need riided talle ikka sobivad, aga siis näen, et tema olemus mängib selle välja. Olen ka enda puhul märganud, et mingid asjad, mis mulle varem ei sobinud, on nüüd n-ö parajad, sest olen ajaga muutunud ja oskan neid nüüd kanda.”

Kristjan tõdeb intervjuus, et teda võtab põlvist nõrgaks maani suvekleidis kübaraga naine. “Tänapäeval on võimalik ennast siit ja sealt upitada, aga mulle meeldib puhas ilu ja loomulikkus.”

Loe lähemalt värske novembrikuu ajakirja Anne & Stiil vahel olevast meeste erist Aadam.