Lauljatar Nele-Liis Vaiksoo naljalt puhkuseks aega ei leia


Nele-Liis vaiksoo esitles plaati NYC baaris
Nele-Liis vaiksoo esitles plaati NYC baarisFoto: Martin Dremljuga

Põnevad tegemised pakuvad Nele-Liisile töist vaheldust, aga puhkamiseks tal aega napib. Kuidas lauljatar siiski argistest toimetustest välja puhkab? Sõbrad aitavad!

“Kuidagi raske on pakkumistest keelduda, kui need mind kõnetavad ja mulle nii palju head energiat annavad,” räägib ta suutes möödunud hooajale tagasi vaadates meenutada vaid 12 vaba päeva. “Suvel, kui mul tekkis juunikuus neli vaba päeva, kutsus sõbranna mu Hispaaniasse puhkama. Puiklesin ja arvasin, et selle ajaga niikuinii ei puhka, aga ta sõna otseses mõttes vedas mu reisile. Tegelikult oli see paras aeg, sain töörutiinist ja -meeleolust välja.”

Energiapuudust ega läbipõlemist Nele-Liis veel tundnud pole. “Eks töö annab ka energiat ning olen iga uue projekti eel nagu väike laps esimese septembri ootuses!”

Seetõttu võib Nele-Liisist jääda mulje kui üliinimesest, aga ta ise tunnistab, et armastab ka laiselda. “Mulle meeldib diivanil vedeleda ja lihtsalt mitte midagi teha. Aga väga kaua ei suuda ma nii olla. Mingi hetk tunnen, et tahaksin kellegagi kokku saada või midagi aktiivset teha, näiteks kinno või teatrisse minna.”

Loe rohkem värskelt ilmunud oktoobrikuu ajakirja Tervis Pluss kaaneloost.