Liisi Koikson jäi sünnitusmajas nälga: mõtlesime, et las see puder olla, küll jõuab, aga 15 minutit hiljem tuldi kausse ära viima

 (21)
Jaga ka oma kogemusi!
Liisi Koikson
Liisi KoiksonFoto: Rauno Volmar

Liisi Koikson jagab Pere ja Kodu kaaneloos kogemust sünnitusmajas. Tütar Ella sündis keset ööd ja last imetlema jäänud vanemad said magama alles hommikul kell neli. Hommikul kaheksa läks uks lahti ja pudrukausid visati lauale.

“Vaatasime seda putru ja mõtlesime, et küll jõuab, las ta olla. Olime just kogu jõu ära andnud ja enda arust pika hommiku­une ära teeninud. Aga 15 minutit hiljem tuldi kausse ära viima ja saime etteheitva köhatuse osaliseks, sest polnud putru veel puutunud.” Nii et järgmisel päeval oli süsteem selge. Toitu tuleb ruttu süüa, muidu viiakse ära. “See tõi meid maa peale tagasi, aga võtsime olukorda naljaga. Et ju on maja­reeglid sellised,” naerab Liisi.

Pikemalt loe Pere ja Kodu kaaneloost ning jaga kommentaariumis ka meiega oma kogemusi sünnitusmajades antava toidu osas! Kas jäid nälga või lasti rahulikult süüa? Kas toit maitses või pidid mehe burksi järele saatma?