Loe, miks Evelyn Mikomägi lapsepõlves klassipiltidel enim silma torkas!

 (9)
Loe, miks Evelyn Mikomägi lapsepõlves klassipiltidel enim silma torkas!
Foto: Martin Dremljuga

kaunis ja energiline Evelyn Mikomägi on kümme aastat juhtinud modelliagentuuri Living Models ning fotostuudiot XL-Studios. Lisaks on ta populaarse sushibaari Sushi Cat asutaja ja nelja-aastase poja ema. Kaunis ja tegus naine räägib ajakirjale MOOD veidi sellest, milline roll on tema elus riietel.

“Mu riietumisstiil on mugav, lihtne ja naiselik,” ütleb Evelyn, et eelistab alati pükstele kleiti, tennistele kontsakingi ja huuleläikele punast huulepulka.

Lapsepõlves, kui hallil vene ajal polnud poodidest midagi saada, õmbles Evelynile ja ta vennale riideid nende ema. Evelyn õmbles ka ise: naharingis tegi endale vesti, tööõpetuse tundides heegeldas ja kudus toppe ning kampsuneid. “Sünteetilist kohustuslikku koolivormi keeldusin selga panemast ja sain nooremates klassides seetõttu õpetajatelt tihti pragada, kui rätsepa poolt eritellimusena tehtud teksakleidis kooli ilmusin ja niiviisi ka klassipildil keskel istudel — vahvlilokid peas — kõige rohkem silma torkasin.”

Evelyni garderoob, kus domineerivad hõbedased, mustad, roosad ja punased minimalistlikud rõivad, täieneb peamiselt reisidel, kuid naine disainiba ka ise või laseb endale õmmelda.