Marika Korolev meenutab 2006. aasta ülirasket autoõnnetust: hakkasin uskuma, et mõni inimene näeb tõepoolest asju ette

 (4)
Kroonika 02.11.18
Kroonika 02.11.18Foto: Kristjan Lepp

Naisteleht palus Marika Korolevil esimese suure juubeli puhul kirjutada loo iseendast ning nii panigi tuntud näitlejatar kirja oma elu olulisemad sündmused ja õppetunnid, mille hulka kuulus ka 2006. aastal Jõgevamaal aset leidnud üliraske autoõnnetus, kus hukkus näitleja ja lavastaja Dajan Ahmet ning said tõsiselt kannatada mitu Baskini teatri näitlejat.

Marika meenutab autoavariid ja lähedast kokkupuudet teispoolsusega sõnadega: “Sellega seoses hakkan uskuma, et mõni inimene näeb tõepoolest asju ette ja tajub rohkem kui teised.”

Sellele traagilisele avariile, järgnes Marika elus veel teinegi raske sündmus — komöödia esietenduse vaheajal sureb kodus tema isa ja naine ei saa ise midagi teha. “Etendus on pooleli ja vaja on mängida naerutav finaal,” meenutab ta. “Otsustan end töösse matta ja hakata kogunisti üht karjamõisa restaureerima, kuid paari aasta pärast tõden, et üskikule kahe lapsega naisele on see siiski konti murdev ülesanne.”

Marika on sel ajal veendunud, et ülejäänud elu veedabki ta oma lastega üksi, aga selles ta eksib, sest üle mere sõidab kohale mees, kellega Marika on praeguseks abielus ja koos juba 13 aastat.

Loe pikemalt Marika lugu värskest Naistelehest.