Mis muudab naised kütkestavaks? Just neid omadusi hindab Valter Soosalu kaaslase juures kõige rohkem

 (8)
Valter Soosalu
Valter SoosaluFoto: Priit Simson

Laiemale üldsusele saatest “Su nägu kõlab tuttavalt” tuttav andekas muusik Valter Soosalu rabab igal pühapäeval koos elukaaslase Marta Laanega läbi teleriekraani vaatajaid naelapea pihta tabanud paroodiatega. See, kuidas ta Marta ära võlus olevat muusiku sõnul erinevate asjade kombinatsioon.

“Ma ei teagi, mis need olla võisid, ma ei ole temalt küsinud, aga asjad toimivad praegu hästi,” väidab Soosalu Kroonikale antud intervjuus. Naises hindab ta ise eelkõige naiselikku tarkust, millest mehed aru ei saa. “Naised on ikka teistsugused, kui mehed — nad suudavad teha mitut asja korraga ja tavaliselt edukamalt kui mehed. Selle taga on mingi tarkus või intuitsioon, millest väga vähesed mehed aru saavad.”

“Ma arvan, et minuga ei ole üldse lihtne koos olla,” tunnistab Valter. “Olen ilmselt natuke liiga isekas. Ma arvan. Samas on see ka jälle üks asi, mida mina hindan inimeste, ka naiste juures üldiselt — seda niinimetatud tervislikku ego. Isekust selle koha pealt, et sa julged välja öelda selle, mida sa tahad!”

Loe täispikkuses intervjuud vastilmunud Kroonika kaaneloost.