Nele-Liis Vaiksoo tutvumisest elukaaslasega: sõbranna kõnetas Mihklit esimesena, aga ka mina olin sel õhtul ääretult ülevas meeleolus!


Nele-Liis Vaiksoo tutvumisest elukaaslasega: sõbranna kõnetas Mihklit esimesena, aga ka mina olin sel õhtul ääretult ülevas meeleolus!
Foto: Martin Dremljuga

“See on ainus kord, kui olen kellegagi niimoodi kohvikus tutvunud,” meenutab lauljanna Nele-Liis Vaiksoo (36) värskelt ilmunud ajakirja Pere ja Kodu kaaneloos seda, kuidas elu ta juristist elukaaslase Mihkel Nukkaga kokku viis.

Paar kohtus kolm aastat tagasi mitme juhuse läbi. Mihkel tegi hilisõhtul sülearvutiga tööd Tartus La Dolce Vita restoranis, kui sisse sadas Nele-Liis koos oma kolleegidega muusikalist “Hüljatud”. “Meil oli seljataga esimene läbimäng ja olime sellest ülevoolavas meeleolus. Pidime minema hoopis teise kohta, aga sattusime juhuslikult sinna,” meenutab Nele-Liis.

Et ainsas suuremat seltskonda mahutavas lauas laiutas ihuüksi Mihkel, tahtsid lauljad-näitlejad ta laua üle võtta ja kutsusid mehe viisakusest enda seltsi istuma. “Arvasime, et ta saab vihjest aru ja loovutab laua meile. Mihkel aga vastas: oodake, ma lõpetan ühe asja ära, ja liituski seejärel meiega,” kihistab Nele-Liis. „Mu sõbranna kõnetas Mihklit esimesena, aga ka mina olin sel õhtul ääretult ülevas meeleolus. Muidu olen ma võõraste inimestega pigem vaoshoitud ja tagasihoidlik.”

Loe, kuidas noorte tutvus edasi läks ning milline oli paari esiklapse Loore sünnilugu juba ajakirja Pere ja kodu värskest numbrist.