Plastikakirurg Siim Simmo: mees ja naine olid vastuvõtul, naine tahtis väiksemaid rindu, mees eelistas suuremaid. Lahti läks suur tüli...

 (10)
Plastikakirurg Siim Simmo: mees ja naine olid vastuvõtul, naine tahtis väiksemaid rindu, mees eelistas suuremaid. Lahti läks suur tüli...
Foto: Herkki-Erich Merila

Plastikakirurg Siim Simmo avaldab Eesti Ekspressi erilehes Clinic avaldatud intervjuus ühe ebatavaline põhjus, miks te olete operatsioonist keeldunud.

“Mees ja naine olid vastuvõtul ning naine tahtis väiksemaid rindu, kuid mees eelistas suuremaid. Lahti läks suur tüli ning ma keeldusin,” meenutab dr Simmo. “Ma palusin mehel lahkuda, sest minu kabinetis läks sõnasõjaks. See paar läks hiljem ka lahku.

Tavalisem põhjus rinnalõikusest keeldumiseks on plastikakirurgi sõnul olnud näiteks see, kui tema arust on tegemist ideaalse rinnaga ja tegu on väga noore naisega. “Kui näen, et seal ei ole mõtet midagi ei suurendada ega vähendada, siis ma seda operatsiooni ette ei võta," kinnitab ta. "Sellisel juhul mõtlen väga tihti — eriti veel siis, kui naine tuleb koos mehega –, et nad lihtsalt ei saa aru, kui helde on loodus selle naise vastu olnud, ja minu käsi ei tõuse seda lõikama. On ka neid, kes tahavad näo ringlõikust 30-aastasena — see pole võimalik. Ja kui on näha, et sealt mingisuguseid tulemusi ei tule, olen ka silmalaugude lõikusest keeldunud."

Loe pikemat intervjuud Siim Simmoga Eesti Ekspressist.