Riho Rõõmus meenutab esimest kohtumist abikaasaga: kõik kulges nii nagu romantilises komöödias, ainult ilma õnneliku lõputa

 (6)
Robbie Williamsi filmi esilinastus solarises
Robbie Williamsi filmi esilinastus solarisesFoto: Martin Dremljuga

Oli 2011. aasta oktoober, mil üks koolitusfirma grupi huvilisi Hispaaniasse Costa del Soli viis ja korraga märkas Riho Rõõmus, et ühe kauni daami kõrval on vaba koht, meenutab mees Naistelehes kohtumist abikaasa Kadri Helenaga.

Riho meenutab, et käis kogu reisi Kadril sabas või kõrval. “Ühel õhtul kutsusin Kadri mere äärde šampanjat jooma,” räägib Riho, ehkki šampanjat tal kuskilt tol õhtul võtta polnudki, nii ajas asja ära Kadril kaasas olnud väike lapik konjak ning kas kiiresti saabunud lõunamaa öös ka Kuu paistis, ei mäleta kumbki — tähelepanu oli naelutatud vaid teineteisele.

Varsti lõppes nädal Hispaanias ja Rihot jäi vaevama mõte, et äkki jääbki see kõik väikeseks süütuks kuurordiromansiks, mis südame põksuma pani.

“Meil kulges kõik nii nagu romantilises komöödias, ainult ilma õnneliku lõputa,” tõdeb mees ja nendib, et Eestis olles kutsus ta siiski Kadri Helena õhtusöögile.

Loe pikemalt juba täna ilmunud Naistelehest.