Sissi Nylia Benita meenutab karmi koolikiusamise juhtumit: klassivend lükkas mu peaga vastu seina


Sissi Nylia Benita
Sissi Nylia BenitaFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Eile õhtul pidas Karl-Erik Taukar Telliskivis asuval Vaba Laval maha oma elu esimese talk-show, mis peaasjalikult keskendus sellele, kuidas staare on kuulsaks saades kiusatud. Üheks Taukari külaliseks oli ka laulja Sissi Nylia Benita, kes meenutas ühte kergemat ja ühte raskemat juhtumit, mis temaga aset on leidnud

“Kergem juhtum on see, mida juhtub ikka ja jälle — purjus vanamehed bussipeatustes, kellele mu juuksed ja nahavärv väga ei meeldi ja kes kasutavad väga palju neid sõnu, mida peaks siit praegu välja piiksutama,” avaldas Sissi. “Ja siis on see natukene karmim juhtum, kui üks mu klassivend lükkas mu peaga vastu seina.”

Sissil õnnestus saavutada see, et vägivaldselt käitunud klassivend eemaldati klassist ja paari aasta pärast läks ka koolielu tema jaoks rahulikumaks.

Ta tunnistab, et mingisugust vastukiusamise soovi tal selliste inimeste vastu ei teki. “Nagu ma ütlesin ühes intervjuus, see on lause, mis mu ema mulle kunagi ütles, mis on kindlasti kuskilt internetist leitud ja see on see, et “viha on see, kui sa võtad mürki ja ootad, et see teine inimene saab viga või sureb ära”,” selgitas laulja. “Sina hävitad iseennast sellega.”