Synne Valtri avaldab, milliste nõksudega ta 45 kilo alla võttis: see on olnud üle kolme aasta pikkune "Erna retk" koos tõusude ja mõõnadega

 (32)
Synne Valtri
Synne ValtriFoto: Erlend Staub, Kroonika

Laulja Synne Valtri (37) avaldas värskes Kroonikas nõksud, mida ta kasutas, et 45 kilo alla võtta.

"Olen menüüst täielikult jätnud välja suhkru ja rämpstoidu ning väheste eranditega ka jahu- ja piimatooted," tõdeb naine. "Minu kaalulangetus on olnud üle kolme aasta pikkune "Erna retk" koos tõusude ja mõõnadega. Selle aasta aprillis käis mingi klikk ära. Sain aru, et ebatervisliku toidu söömine ei vii mind kuhugile. Nüüd söön ainult värskeid asju. Kõike, mis on purki pandud ja töödeldud, ma enam ei puutu.

Mu päeva kuulub kindlasti kolm avokaadot, rohkelt oliiviõli, ürte, kalatooteid ja värsket kraami. Sealjuures kaloreid ma ei loe. Proovin süüa aeglaselt ja ära tabada, millal kõht täis on. Enne ma ei saanud sellest aru ja kippusin üle sööma. Nüüd, aeglaselt süües olen hakanud seda ära tabama. Kui teised on söömise lõpetanud, siis mina võin olla alles neljanda suutäie juures. Ma olen kaalu langetanud tänu toitumisele, sest trenni pole mul eriti aega teha."

Loe pikemat intervjuud Synnega värskest Kroonikast.