Tanja tunnistab, et soovib emana olla just rohkem nagu SEE tuntud Eesti staar

 (11)
Tanja Mihhailova-Saar, Mikk Saar, Teodor Saar
Tanja Mihhailova-Saar, Mikk Saar, Teodor SaarFoto: Kristjan Lepp

Tanja Mihhailova-Saar (35) räägib värskes Kroonikas avameelselt emadusest ja sellest, kuidas nende pereelu on lapse tulekuga muutunud ning tunnistab ka muuseas, et oma head sõbrannat ja kolleegi Nele-Liis Vaiksood ja tema poega Roni vaadates tekib tal küll tunne, et tahaks ka olla sama tubli ema.

“Ron on ju väiksest peale käinud Nelkuga kaasas muusikalide ja muude esinemiste proovides — algusest peale teistega arvestav, hästi käituv, viisakas, lugupidav ja humoorikas, suurtele komplimentegi öelda oskav poiss,” kiidab Tanja. “Ühesõnaga, mulle meeldib vaadata päris elus, kes on ägedad ja… ongi siiralt head inimesed.”

Lisaks tunnistab Tanja, et nende peres on raskem just “see unevärk”: “Teodor ei ole väga hea magaja, vaid hästi tundliku unega. Kui keegi teine ema noogutab ja kiidab mulle: “Aa, minu oma uinub küll juba kell kaheksa õhtul ega ärka enne seitset hommikul ja ainult korra öö jooksul pean ma tõusma teda toitma”, siis mul tekib vahel tunne, et tahaks neile keelt näidata… (Naerab.)"

“Aga see ongi meil ainuke selline… kas just problemaatiline, aga mitte väga õnnelik koht,” möönab naine. “Kümme kuud ei ole ma oma und magada saanud.”

Loe pikemat intervjuud Tanjaga värskest Kroonikast.